Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6és fél hós babának mennyi...

6és fél hós babának mennyi tápszert kellene enni?

Figyelt kérdés
a nestlé lactogen harmonyt használom, eddig ette is,(igaz csak 150et 1 evésre) de mostanában még annyit sem. Nem akarja elfogadni csak a bébiételt. Baj lenne ha ilyen hamar elhagyná a tápszert? Egyszerűen nem akarja enni.
2014. szept. 30. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék mást tápszert adni reggel este mert a fél liter tejalapnak meg kell lenni, de gondolom túrót ilyesmit nem eszik.



Csak reggel este nem fogadja el??? Mi is ezt esszük az én kislányom meg nagyon szereti nehezen válunk meg tőle, 8 hónapos.

2014. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatsz esetleg más tápszert is. A Humana banános tápszert általában szeretik a babák, vagy adhatsz tejpépet, az is tökéletes tejalapú étkezésnek, de jobban hizlal.
2014. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oo bocsi úgy látszik nekem nagyon reggel van azt olvastam h milyen.... az én kislányom akkor 180 körúl evett.
2014. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltunk már tápszereket,de nem volt széklete. Ez vált be. Természetesen nem kap túrót. Semmi tejterméket
2014. szept. 30. 08:22
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy néz ki az étrendünk, hogy regel 6kor tápszer, 9kor gyümi, délben húsos menü, 3kor megint gyümi, 6kor és fürdés után tápszer. De nagyon keveseket eszik belőle. Sokszor csak 60-80 közt
2014. szept. 30. 08:24
 6/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
Én a milupa, milumilt használok, 13 hónapos esti elalváshoz kap csak, 200 ml csinálok, de kb 150-180 ml iszik aztán elalszik, én elrakom reggelre a maradékot és tejjel felöntöm, bele a kakaópor. próbálj más márkát, lehet jobban izlik neki. de én ilyen korban még éjszaka mikor felkelt is tápszert adtam neki, második kelésnél teát. mert ő még nem ihat tejet. szüksége van még a tápszerre, nekem 8 hóig szopott utána kezdtem csak a tápszert. persze hozzátáplálás kezdtem 5 hótól.
2014. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem csak 6 hetes koráig volt anyatejes és onnantól átalussza az éjszakát. Hozzátáplálást pedig még 3 hós kora előtt elkezdtem. Most 6és fél hós és 8.56kg
2014. szept. 30. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:

De mivel már mást is eszik így lenne széklete.


pl a kislányomnak nagyon nehezen jött ki a kaki mindig és mondjuk csak 2 naponta, de mióta eszik mást is mindennap van kaki és ha nem almát eszik előző nap akkor könnyebben ki is jön.

2014. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell neki legalább egy, de inkább 2 tejalapú étkezés minden nap, így a tápszer, vagy tejpép nem igazán hanyagolható el. Ha a tápi nem megy, próbáld meg a tejpépet. 8 hónapos korától pedig fokozatosan bevezethetsz egyéb tejalapú ételeket, mint joghurt, túró, sajt, tejföl.
2014. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!