Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Gyermeked milyen tápszert...

Gyermeked milyen tápszert evett, és miért éppen azt a márkát választottad? Elégedett voltál vele? Volt olyan amelyikkel nem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A babám Milumil Peptit eszik. A doki ajánlotta, mert a férjem és a családjának nagy része tejérzékeny. Szerencsére a babám is elfogadta egyből.
2014. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Először Novalac Allernovát kapott, mert korán született és nem bírta a laktóz tartalmú tápszereket, aztán fél éves korától Humana Baby Fittet kap. Azért ezt kapja, mert csak ezt volt hajlandó elfogadni az előző után. Egyébként én mind a kettővel nagyon elégedett vagyok/voltam. Árban sem vészesek, lehet mindig kapni....
2014. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milumil Peptit eszik a lányom. A doktornő írta fel, pedig nem allergiás a tejre... De 90%-os támogatás van ra 1 doboz 250 .-

Ezen kívül evett Nestlé lactogen harmonyt, és Humana ízesített tàpszerek et ( almás , banán - vanília ) ezt 10 hós korától ! Ezt boltba vettem. A pepti a legjobb ! :)

2014. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MILUMIL HA Start Optima-t evett és 4 hónapos korától ezt és babylove-ot felváltva, mert nem kellett neki a HA tápszert, csak óvatosságból.

6 hónapos kora után MILUMIL 2-t és szintén a babylove BIO 2-t kapja naponta kétszer, illetve a MILUMIL jó éjt tápszere is van.


Azért a milumil ha start -ot választottuk, mert amit a kórházban adtak receptet, az BEBA Ha start volt és nagyon de nagyon felfújta, hídban feszengett a hasfájástól. Adtam neki pár napot, de barátnőm mondta, hogy cseréljem le, legalább próbáljam meg, ami nekik bevált. Onnantól ezt írattam az orvosunkkal, a BEBA is elkopott, de később. A bontottat a váltáskor viszont kidobtam.

2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zöldelltem az eddigieket,köszönöm!
2014. okt. 2. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Először Milumil Ha start-ot kapott, azt sugárba hányta vissza, majd BEBA Start-ot attól székrekedése lett, most Novalac AC-t és IT-t kap vegyesen, ez tökéletes se hasfájás, se székrekedés. Nagyon szereti.
2014. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Humana HA 1, kórházban írták fel. Születésétől szopizik és tápit is kap,meg vagyok vele elégedve. Amikor fájt a hasa 2 hósan, szerintem attól volt, hogy én ittam egyfajta gyümilevet, mert aztán el is múlt.

Most 5 hós.

2014. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!