Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejfehérje allergiás babák...

Tejfehérje allergiás babák anyukái, hallottátok hogy november 1-jétől nincs támogatás a Milumil Pepti Plus 2 tápszerre?

Figyelt kérdés
Ma mondták a gyógyszertárban és normál áron 2065ft-ért vettem meg.Ilyen esetben lehet kérni,kiíratni valamilyen másik tápszert az ő részére,amire van támogatás.Csak azért kérdezem mert 1 hét alatt megiszik egy dobozzal és így elég húzós lesz egy havi tápszer.
2014. nov. 4. 13:17
 1/4 Mérike válasza:
Szia,én ma reggel ugyan így jártam de nem vettem meg teljes áron,azonnal hívtam a gyermekorvosunkat.tényleg megszűnt rá a 90 %os támogatás.:( viszont a doktornőnk kiírt egy másikat ami azt mondja szinte ugyan az mint a pepti : Milumil Pregomin a neve és ugyan úgy is néz ki mint a pepti és erre van 90 %,380 ft egy doboz.Szerintem beszélj a gyerekorvosotokkal és írasd ki,biztos ki fogja.Sajnos más fajta tápszer nincs is amit ilyen esetben ehetnek a tejfehérje allergiás babák(doktornőnk utánanézett) Én most váltottam ki remélem megeszi a kislányom :) Sok sikert nektek is!
2014. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,utánnanéztem,én is ezt találtam a neten.Majd rákérdezek a gyerekdokitól,hogy ő kiírhat e másikat,támogatásra vagy szakorvosi kell hozzá.
2014. nov. 5. 10:43
 3/4 Mérike válasza:
nincs mit :) ha még nincs 1 éves? akkor persze kiírhat másikat,nekünk legalábbis gond nélkül fel írta ugyan úgy 90 % támogatással.
2014. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most derült ki nála 17 hónapos elmúlt.
2014. nov. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!