Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ugye elfogja fogadni újra ezt...

Ugye elfogja fogadni újra ezt a tápszert? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

Pár napig ettük a Humana Digest tápszert ami ugye direkt hasfájós babáknak van. Mivel csak 300 grammos hamar elfogyott, a doktornő egy másikat írt fel ami nem hasfájós babáknak van, ezt a Milupa tápszert ezt 4 napja esszük és azóta alig van kaki, napi egy nagy nehezen de azt is órákig tartó keserves sírás előzi meg. A párom elment most gyógyszertárba ezért a Humana tápszerért de attól félek hogy nem fogja elfogadni mert a doktornő mondta mikor felírta ezt a milupa tápszert hogy ha még a másik fajtából van otthon akkor etessük meg vele mert később ha elkezdi ezta milupát nem biztos hogy mást elfogad majd. Ti jártatok már így hogy nem fogadta el? Akkor mit csináljak majd??


3 hetes a pici


2014. nov. 16. 09:59
 1/3 Mercilles74 válasza:

Nálunk sajnos a tápszertől rosszul lett a pici (Márkafüggetlenül). Mivel a legtöbb esetben (ha nem szervi gondok akadtak) akkor a hasfájós kisbaba gondját mi szülők okozzuk.A kicsi felsír 1,5-2 óránként hogy éhes,de a baba gyomra 3 óránként ürül,ha ráetetünk a ki nem ürült gyomorra akkor lép fel a hasfájás.

Nálunk a megoldás az étkeztetés (szoptatás) idejének betartása volt,ha közben a pici éhesnek érezte magát édeskömény teát kapott. Eltelik tőle,de hamarabb kiürül.

2014. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia a Milupával nekünk is ez volt a gond, napi egyszer kakilt és azt is csak szélcsővel. Mi váltottunk akkor Milumil HA start-ra, attól meg bukott és ment a hasa. Normaflort kellett neki adni 5 napon át napi 1 ampulla. Ez rendbe hozta az emésztését viszont még mindig bukott rengeteget, így kipróbáltuk a Hipp Combiotik Ha-t és tökéletes, nem bukja ki, vettem Biogaiat az meg rendbe tartja a székletét. Ne aggódj el fogja fogadni ha váltassz :)
2014. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van már azóta változás?Először is próbálj megnyugodni,megnyugtatni magadat,el fog múlni hamar ez a pár nehéz hónap.(főleg,ha az első gyermekedről van szó).Nehéz,de túl lesztek rajta.A hasfájás ellen használhatsz Biogaia-t,mint ahogy írták előttem.Azzal nem értek egyet,hogy ha sír,akkor mást kell neki adni,mint anyatejet v. tápszert(az egyedüli,amit ilyenkor kapnia kéne,az az anyatej,de ugye nálad ez most felejtő)meg,hogy be kell tartani az időt- de nyilván ez is változó.Az első gyerekem 16 hónapig szopizott,akkor evett,amikor kedve tartotta,soha nem volt hasfájós.A második tápszeres lett,mindennap kakilt,pár hét hasfájás volt.A harmadik ismét a.tejes, állandóan fájt a hasa, ő 3 óránkét kelt - saját maga tartotta be az etetést.Na szóval,nekünk a BEBA HA PRO tápszer vált be a középső gyerkőcnél.Tornáztathatod a lábát, ha fáj a pocija,óramutató járásával megegyezően simogathatod a pociját,jó sokáig büfiztetni.A tápszeresem először nem akarta elfogadni a tápot(de mivel más nem volt), vörösre ordította magát,én is nagyon féltem,h.kiszárad,meg h.baja lesz,először kanalanként adtam neki,aztán a Nurofenes fecskendővel,aztán rájöttünk,h.a cumisüveg nem tetszett neki,a MAM-ot fogadta el,és szép lassan rászokott.Már nagyobb volt,mikor kapott Milupát,az elején ő sem akarta enni,megint jött a kanalazás...aztán vissza a BEBA-ra.Mit mond az orvosotok?
2014. nov. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!