Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valtsunk tapszert? Kerem...

Valtsunk tapszert? Kerem irjatok mert ketsegbe vagyunk esve es a doki meg nem mond semmit!

Figyelt kérdés
Egyhos a kislanyunk es nagyon hasfajos,sokat sir es huzza a labat es eszre vettuk hogy inkabb eves utan csinalja ezt jobban ordit eves utan mint mikor ehes.
2010. dec. 6. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Először dokit aztán az Ő tanácsai alapján tovább.

Ha már első babás szülőknek egy hós babára se mondd semmit - nem akar vagy nem tud- akkor később csak nektek lesz rossz mert állati tanácstalanok lesztek.

- oltásoknál és fejlődés szempontjából is.


Kérdezd meg egy másik kérdésben hogy ahol laktok ki a normális gyerekdoki aki kinyilvánit is néha valamit nem csak egy kuka.


Én váltottam és megérte. Sajnálom hogy nem hamarabb- igaz más szempontból- tankönyv alapján kellett volna hogy hizzon nőjön a gyerek. Nem tolerálom az ilyet.

2010. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a dokitok miért nem mond semmit. A védőnődet kérdezted már? A fiam anyatejes, így nem vagyok kompetens a kérdésben, de együtt érzek veled.

Lehet, hogy megoldás lenne egy másik fajta tápszer.

Remélem jön neked hasznos válasz is.

2010. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez anyatejes babáknál is előfordul,nem biztos h a tápszer a ludas(hisz anyatejet se válthatsz)espumisan csepp jött be nálunk hasfájásra
2010. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert eszik?Nekünk a nem HA-stól volt iszonyatos görcsünk.
2010. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még sok baba hasfájós, akár tápszert, akár anyatejet eszik. Nem biztos, hogy attól van, de kérdd meg írjon fel más típust is, vagy próbáljatok ki infacolt, vagy gripe watert...
2010. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Infacol vagy Espumisan cseppek, Nekünk ez utóbbi jött be és segített. Illetve sokat kell böfiztetni (hátha esz is segít)és tápszerváltás. Illetve lehet kapni DM-be cseresznyemag zsákot, azt felmelegíted és a bab hasára teszed, az is segít, mert a meleg oldja az izomgörcsöket.
2010. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem segített semmi, pedig igazán mindent kipróbáltunk.

Végül váltottunk tápszert, és hamarosan javult a helyzet.

Humana-ról váltottunk Beba HA Start Aktívra.

2010. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
LACTANA TOPFER egyes tapszer,es arra gondoltunk hogy nesztlere valtunk at de nem tudjuk hogy HA-st vagy csak sima tapszert.Mit jelent az hogy HA.hipoallergen azt tudom de ez a szo mit takar mit jelent.A szeklete szep egyszer ketszer egy nap mikor hogy .De akkor azt jelenti hogy tejallergias?hogyha csak a HA tapszer valik majd be?Ja azt nem irtam hogy szopizik is minden eveskor van tejem csak nem eleg neki es ezert kell neki mindig tapsze is.Nem eszem es iszom semmi ingerlot .
2010. dec. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!