Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba HA start pro tápszert...

Beba HA start pro tápszert használunk, most egy ismerősömtől kaptam egy doboz Milumil HA start-ot mert nekik nem fogyott el. Ti odaadnátok a babának? Vagy nem lehet csak úgy váltogatni a tápszerek között?

Figyelt kérdés
Eddig más tápszert nem evett, csak anyatejet és a Beba HA start prot-t. 4 hónapos.
2014. dec. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod. Nem hinném, hogy túl nagy a különbség köztük. Én a Humana-val voltam így, hogy kicsit másfajtát kaptunk, nem volt gond.
2014. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, és vagy jó vagy nem, mi három tápszert próbáltunk ki, mire a negyedik bevált, a többit sajna kihányta.
2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg, de sokkal rosszabb az íze mint a bebának, keserűbb, tehát lehet nem fogja megenni a fiad, az én fiam sem fogadta el. volt egy csomaggal és a beba már fogyóban volt, gondoltam másnapig adok nekim milumilt, hát nem ette :) . nekünk a védőnő mondta hogy nincs sok különbség tápszer és tápszer között.
2014. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem elteszem vésztartaléknak :).

3-as honnan tudtad, hogy fiam van? :O :D.. tényleg fiam van :).

2014. dec. 6. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
hát annyira belemerültem az írandómba hogy tök úgy rémlett hogy olvastam, de azt lehet azért írtam mert nekem is fiam van és mivel saját tapasztalatot írtam kicsit összekuszálódtak a dolgok :) de akkor beletrafáltam :)
2014. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!