Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Te mit csinálnál ebben a...

Te mit csinálnál ebben a helyzetben? (háziorvosnak ajándék karácsonyra)

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy úgy terveztem készítünk valamit és jövő héten az egészséges rendelésen odaadjuk neki meg az asszisztensnek a gyerekekkel.De kiderült,hogy jövő héten nem lesznek, a fiam meg lebetegedett,nem tudom a héten leszünk-e ajándékgyártós hangulatban...arra gondoltam a pénteki rendelésre viszek nekik sütit és kellemes ünnepeket kívánunk, vagy a másik verzió,hogy most már hagyom az egészet és majd 5-én adunk nekik valamit utólag...

Tudom,egyik se valami jó,de hát most ez van...azt is tudom,hogy nem kell ezt erőltetni,de annyira normálisak mindig velünk,csak egy kis sütit szerettem volna,aminek inkább gesztus értéke van.


2014. dec. 15. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem adnék gyerekorvosnak ajándékot mert nem szeretem, nem a családom :)

de ha te ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor pénteken 1-1 fóliába csomagolt mézeskalács... egyébként is meg kéne mutatni a gyerkőcöt ha mér beteg és nem lesz orvos 2 hétig... :)

2014. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja ma voltunk, onnan tudom,hogy nem lesznek már jövő héten :) köszi amúgy a tippet :)
2014. dec. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!