Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil fermentált ugyanaz...

Milumil fermentált ugyanaz mint a milumil szenzitív? (Hasfájós babának)

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma vettem a DM-ben, mert mióta a fermentált milut kivonták mindentől fosott a gyerek. Kibontottam a dobozt és a belső zacsin igen, milupa fermentált szerepel. Akkora volt a fejem...ezt májusig tb-re egy ezresért vettem, aztán minden sz.rt kipróbáltam míg megtaláltam azt ami megfogja a hasmenését és meg is eszi...közben meg volt csak más néven.
2015. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És neked felírják??????

Nekem el sem hitte a gyerekorvos, hogy létezik a milumil szenzitív, be kellett vinnem a dobozát hogy ne nézzenek hülyének, majd közölték hogy erre nem jár támogatás. :/

2015. jan. 30. 17:01
 3/6 anonim válasza:

Ma én is vettem a Dm-be,a csomagon tényleg az áll,hogy Milupa fermentál :/

Vicces...

2015. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zsany666 válasza:
Én is vettem a DMben. és nagyon meglepődtem amikor kibontottam. Végül felhívtam az ingyenes zöldszámot ami a dobozon van és utána érdeklődtem a dolgoknak! A hölgy azt mondta hogy ugyan azzal az eljárással készül, mint a régi Milupa Fermentált, de mégsem ugyan az százszázalékosan. De mivel az eljárás is ugyanaz meg a gyártó is... azért is írták rá h Milupa Fermentált. Holnap megkérdezem a dokinkat hogy felírja e receptre.. ha ismeri egyáltalán, mert én a neten semmit nem találtam róla.
2015. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írj majd légyszi, hogy neked felírják-e receptre! :)
2015. febr. 10. 06:38
 6/6 Zsany666 válasza:
Szia! A dokink nem írja fel, megkértem a gyógyszertáros barátnőmet, nézze meg a pakitkában a gépen h tudnak e rendelni és nincs benne a gépbe sem.. :( sajnos így elég drága recept nélkül. Dm-en kívül nem is tudom hogy lehet e venni máshol egyáltalán.
2015. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!