Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 27en jott meg utoljara...

Október 27en jott meg utoljara rendesen. Azota csak 3 napos es se a mennyiség se a szin nem ugyanaz. Minden szokasos tunetem megvolt az elso honapban vagyis novemberben. Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
Azota 2x teszteltem es nagyon halvany volt. Szerintetek mikor kene kimutassa a teszt a terhesseget ha van? Ereztem olyan buborekszeru mozgásokat a bordaim alatt.
2015. jan. 7. 00:03
1 2 3 4 5
 1/43 bambulka ***** válasza:
gratulalok terhes vagy :) ha kesik akkor menj el dokihoz o majs megmondja a buborekok pedog lehetnek a magzat rugdosasai a magzatvizben a verzes se kizaro ok sok nonek terhesseg alatt is van verzese de csak kismennyisegben.
2015. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Hogy lehet ilyet kérdezni h ez baba e??!! Elolvastad a terhességi teszt használati útmutatóját???? Benne van h halvány második vonal is pozi.

Ennyi ésszel lehet nem kéne gyereket vállalni.

2015. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
61%

1. vegyél egy tesztet megint, ha pozitív, irány az orvos.

2. ha negatív, akkor nem vagy terhes.

3. terhesség alatt nincs menzesz, ha a teszt pozitív és te ennek ellenére véreztél, akkor még inkább lásson orvos gyorsan, mert ott nem volt minden rendben.

4. buborékszerű mozgásokat a bordád alatt kizárt, hogy a baba okozza! Még korai bármiféle mozgást érezned, de a bordád alatt meg kizárt, mert nem ott van a méh ennyi idős terhesen.

2015. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat habar az utolso ketto nem konstruktiv.mindent ugy csináltam ahogy irta.es igen is létezik terhesség alatti verzes, habar ez mennyiségileg es minőségileg is mas csak a tüneteket ugyanazok.egy orvos irta egy cikkben amit olvastam.
2015. jan. 7. 16:17
 5/43 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pontosan a menstruáció idejében enyhe barnás rózsaszínes folyás, az első 2 hónapban. Először azt hittem, baj van, rohantunk az orvoshoz, de minden rendben volt, megnyugtatott. A 3. hónaptól már nem volt ilyen, és azóta 26 hetes a baba a hasamban - szóval létezik ilyen.

De mindenképp menj orvoshoz, ha pozitív a teszt, mert más oka is lehet.

2015. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Igazán hülye vagy. Minek kérdezed h baba e amikor itt írod h terhes vagy. Amúgy meg egyáltalán nem normális terhesség alatt vérezni de ha mindent ennyire tudsz minek kérdezel? Kár h nem néznek IQ-t mielőtt vki terhes lesz.
2015. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Vérzés lehet terhesség alatt, de akkor azonnal orvoshoz kell fordulni. Menstruáció pedig nincsen, mivel a terhesség és a menstruáció kizárja egymást. Ha október 27-én volt meg utoljára, akkor 10 hetes vagy kb, vagyis kizárt, hogy a baba mozgását érzed ráadásul a bordáid alatt. Én csak erre hívtam fel a figyelmed.
2015. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Nekem Október 24-én volt meg utoljára,de már 11 hetes terhes leszek pénteken.A tesztnek már erősen kellene kimutatnia a pozitív eredményt,de minden teszt más,így a halvány két csík is pozitív...ezért mindenképp érdemes orvoshoz fordulni!
2015. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszat, de ezentul csak pozitiv valaszokat kerek szepen.nem azert irtam ide hogy kritikakat kapjak.nem vagyok hulye maximum tapasztalatlan, de arrol nem tehetek,mert nem voltam meg terhes.az tiszta h nem menstruacio, de valamilyen fajta verzes, es nincs baj,mert megvizsgaltak es normalis ,amugy mondta a doktor h nem kell minden kicsi verzessel rogton orvoshoz szaladni.
2015. jan. 8. 09:39
 10/43 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál tudod h terhes vagy és nincs baj. Akkor mi a kérdésed?


Amúgy elég rossz orvosnál voltál mert bármikor baj a vérzés. Jobb ha ránéznek mint ha 20 hetesen bevérzel de nem mész azt kiderül h elvetéltél. Nem játék.

2015. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!