Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adhatom e a Lactoherb harmonyt...

Adhatom e a Lactoherb harmonyt beba ha start helyett?

Figyelt kérdés
Gergő most 10 hónapos múlt 3 hetes kora óta beba ha startot kap. Egyik kedves ismerősöm ajánlotta a Nestle Lactoherb Harmonyt. Mellette szól hogy vényre 970.- ft a 800gramm, míg a beba ha start receptre 2200.- és csak 600gramm. Utána olvastam és azt írja hogy bukós és pocakfájós babáknak van eredetileg. Gergőnek sose voltak ilyen gondjai. Várom a tapasztalatokat. A drnénink felírta mert, annyit mondott majd számoljak be hogy ment a válltás, de semmi többet nem fűzött hozzá. Köszönöm
2015. jan. 29. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk is ìgy volt a vàltás. Semmi gond nem volt. Ráadásul a harmonyt 3 éves korig fel lehet ìratni.
2015. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt kaptuk nem volt probléma váltásnál, nagyon jó tápszer, de amúgy lactogen harmony. Viszont már csak 1 éves korig írják fel. Azt mondta az orvos most októberbe változott vmi törvény és már csak 1 éves korig lehet, azokat írják 3ig amik orvosilag javasolt kifejezetten speciális tápszereket.
2015. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lactoherb, hanem lactogen


Régebben gyógytápszer volt és 3 éves korig írták fel. Tavaly október 1től változott. Most már csak sima tápszer és 1 éves korig írják fel :-(

2015. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a javítást a névvel kapcsolatban, valamiért ezt írtam nem is értem. Még szombatig van beba ha star és akkor próba :) Viszont ha csak 1 éves korig írják be kellene tankolnom receptből és kiválltani, gondolom a szavatosság jó sok :) mert ha nem lesz támogatott kb ugyanennyi a beba is. Hány receptet írhat fel a dr nő egy hónapban? Tudtok erről valamit? Köszi
2015. jan. 29. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekünk 4x2 vagyis 8at ír fel egy hónapban.

2015. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Recept nélkül 2000 vmennyi.
2015. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is nyolcat írnak fel havonta
2015. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!!
2015. jan. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!