Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hozzátáplálásban tudtok nekem...

Hozzátáplálásban tudtok nekem segíteni? a többi lent.

Figyelt kérdés

5hós babucim kb olyan 3és fél hósan kezdtünk kóstolgatni!

Már olyan kb a bébi ételnek a felét megeszi (nem üveges kaját kap én készítem neki csak kb annyit eszik, kivéve az őszibarackot és a sütőtököt)

Kb így néz ki a napirendünk:

6:00(fele) tápszer 150ml

7:30-8:00(fele) kelés

9:30(fele) tápszer 150ml

10:00(fele) csucsu

10:30-11:00(fele) kelés

12:30(fele) tápszer 150ml

13:00(fele) csucsu

14:00(fele) kelés itt kostolgatás!! (Ilyenkor a legnyugodtabb)

16:00(fele) tápszer 130-150ml (mikorhogy)

16:30-17:00(fele) csucsu (nem mindig)

18:30-19:00(fele) fürcsi

19:00(fele) tápszer 180ml

19:30-20:00 csucsu

Valamikor olyan hajnal 1-2 fele is felkell enni, de nem mindig. Ilyenkor olyan 100ml eszik csak!

Kérdéseim pedig hogy ez így jol van-e?

Kostoltunk már almát, répát, krumplit, banánt, sütőtököt és őszibarackot (ez a kettő üveges)

Mit adhatok neki még?

Illetve melyik étkezést lenne a legjobb kiváltani?

Vagy jó a kb 14:00 kor?

Bocsesz a sok kérdésért!

Szép Napot Nektek!

Köszönöm!


2015. febr. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csucsu meg fürcsi??? Miért kezdtétek olyan korán a kóstoltatást? Védőnőtök nincs?
2015. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csucsu, fürcsi.... no comment


Minek kezdted a kóstoltatást, ha majdnem 2 hónappal később még mindig nem váltottál ki semmit, csak kóstoltatsz?

Minek kóstoltatsz krumplit? Az egy semleges kaja, azzal sűrítünk pl. Íze sincs, nem is allergizál.

Sütőtököt miért üvegest adsz (ha már ennyire kihangsúlyozod, hogy a többi nem az)? Most szezonja van, és rém egyszerű megcsinálni...


Én a fiamnál 4 hónaposan kezdtem a kóstoltatást, 5 hónaposan már megevett egy egész bébiételt (vagy annak megfelelő mennyiségű házi kaját). Az ebédet váltottam ki először.


Kérdezd meg a védőnőt, mit adj neki.

2015. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát kicsit zavaros :) de megpróbálom kibogózni.

6kor kel és 7.30kor is? mikor alszik vissza?

én 12.30 kor kóstoltatnám, és utána még tápszer. és azt az étkezést váltanám ki előbb, ahogy tettem is a fiamnál kb 3-4 héttel a kezdéstől számítva.

ahogy nálunk van, 12.30-13.00 körül ebéd, itt zöldésg, hús...stb 180-200ml. azt alszik egy jó nagyot. 4-5 között kap tápszert megint.

amúgy ő is igényli a 6x-i kaját? mivel már ilyen régóta hozzátáplálod én azt mondanám hogy a husit adhatsz neki, de mivel csak 5 hónapos, nem tudom. tényleg a védőnő mit mond? amúgy ilyenkor még lehet adni céklát, meggyet, édeskrumplit, gesztenyét.

2015. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiscsillag723 válasza:

Olyan érdekes némelyik anyuka!! A kérdező egy kis segítséget kért!! Ti meg kivagytok azon akadva, hogy csucsu meg fürcsi....

Istenem..

2015. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóóóó, de akkor is mi az a csucsu?
2015. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!