Wiky93 kérdése:

Humana baby fit banános tápszerről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Kislányom (2hós) tegnap óta ezt eszi, váltanunk kellet a Milumil HA1 optimáról, mert mindig csak evett volna, nem volt tápláló. Még nem igen tapasztaltam, hogy ez jobb tápi lenne, biztos kell hozzá egy kis idő?! Remélem beválik neki.. Kinek mi a tapasztalata/véleménye erről a tápiról?
2015. febr. 24. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk ezt adja a szomszéd anyuka(kisebbség) az újszülöttnek, aki azóta már talán 5 hós.

én nem adnám, mert az anyatej sem banános, a banán déligyümölcs, tudom sokan adnak már rögtön hozzátápláláskor is, hivatalosan 1 évtől szabadna, meg valahogy nekem "túl" olcsó.

nekem fenntartásaim vannak ezzel szemben.

2015. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi szerettük. a fiam azért kapta mert nagyon sokat bukott, szinte egész nap jött vissza a tápszer neki. ettől semmi baja nem volt ilyen téren, de fogta a hasát. azt kb 1 hónap alatt megunta, de valahogy "kinőtte" a bukosságát. én nem mondanám hogy rossz tápszer, de azért mert esetleg laktatóbb én nem adnám neki. biztos van sima tápszer is ami laktatóbb. vagy nagyobb adagot adni neki.
2015. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A doktornô írta fel ezt a tápszert, nem magamtól vettem! :)

2015. febr. 24. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor figyelj rá hogy evések között igyon vizet. mert a banán nagyon hasfogó, plusz még sűrűbb tápszer is. nehogy rossz legyen a kicsinek. 2. voltam.
2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm válaszod! :)
2015. febr. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!