Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Mennyit eszik meg a 4 hónapos babátok és hányszor eszik egy nap? Túlsúlyos lenne a babám?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne a tanácsotokra! Kislányom 3800 grammal és 50 centivel született. Most voltunk a 4 hós oltáson és 66 centi és 7 kiló kereken. A doktor nő azt mondta túlsúlyos. Még csak 6 kg kéne lennie. Tápszeres. Napi 5-ször eszik átlag 170 milit. Még nem kezdtük el a hozzátáplálást. Szerintetek is gond van? Féltem a kisbabám, de ha éhes nem akarom éheztetni. Mi ilyenkor a helyes? Köszönöm!!
2015. márc. 5. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, és ő 6500g. Ugyan ennyit eszik. Védőnéni csak annyit mond, hogy dagi, és túl sokat hízik, doktor néni csak mosolyog, hogy jó húsba van. Majd később ugyis leadja ne félj! Én nem foglalkozom velük. Van egy nagy lányom, ennyi idősen ugyanennyi volt a súlya, utána volt egy időszak amikor még sovány is lett. Amikor elkezd mindent felfedezni, és járni "nem lesz ideje" enni. :)
2015. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kislányunk 3800 g-al és 54 cm-vel született és megkerestem 7300 g és 62 cm volt 4 hónaposan. Nem mondta a doki h túlsúlyos lenne, sőt minden egyes alkalomkor mondta h milyen gyönyörűen fejlődik.
2015. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az èn fiam 4 kg ès 54 cm-rel született, most 4 hónapos, 70 cm és 9,17 kg. Anyatejes igaz. A tesója is így hízott, most 6 èves, 128 cm ès 28 kg. Most a kicsi jó húsban van, de nem kövèr. Hasról hàtra fordul tehát mozogni is mozog amit kell. Szèpen tartja a fejèt. A közèpsõ fiam az nem hízott így, de õ most ilyen kis cèrna. Ha hízik az a baj, ha nem az. Èn màr erre nem adok.
2015. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megneztem, a lanyom 3000g-mal szuletett, s 6990g volt 4 honaposan. Jo husban volt, nem volt kover, mindig meg is dicserte a doktorno.

En ezt a tablazatot kovettem, eszerint kb 7 es fel kilonal kellene tartsatok, ugyhogy nem tudom mirol beszel a dokitok...

[link]

2015. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3870 grammal és 53 cm-el született!2.5 hónapos koráig szopizott!Utána sajnos tápszeres lett!3 óránként evett (150-180 ml-t),most állt át 6 hónaposan 4 óránkénti evésre!(210 ml-t)Mi is 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást,de akkor is 3 óránként evett!A lényeg,most 6 hónapos és 73 cm és 8.5 kiló!Hatalmas!A védőnő azt mondta olyan,mint egy 9 hós baba,de nem baj,ilyen alkat!Apuka és én is magasak vagyunk!Szerintem ne aggódj!
2015. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a kislányom 2130gr és 44cm született,most 4 honapos és 5230gr 57cm. Tápszeresek vagyunk de sajnos nem birja a gyomra bevenni és nagyon küzdök vele.Ha 90grammot hányás nélkül megeszi egy evésnél annak már örülünk.A dokinö szerint a sulya kicsi a picikémnek,olyan 6kg kellene legyen.

Szerintem ne aggodj ha elkezd szaladni ugyis lemegy a sulya kicsit. A 66cm és a 7kg val szerintem nincs gond. Örüljön a dokitok hogy szépen eszik a baba.

Nekem már el kellett kezdeni a hozzátáplálást mert nincs olyan tápszer amit rendesen meg tudna enni.Almapüré sütötökkel vagy banánnal na azt imàdja.

Ha nincs bajotok a tápszerrel nem is kell gondolnod a hozzàtáplálásra.Csináld úgy ahogy eddig valoban az a lényeg hogy ne éhezzen.

2015. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!