Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit adjak a Milumil HA Optima...

Mit adjak a Milumil HA Optima Start 0+ után?

Figyelt kérdés
Ez ugye 6 hónapos korig jó és nem tudom mi a pontos neve annak ami 6 hónapos kor után kellene. Valaki tud segíteni?
2015. márc. 8. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 4 hónap körül leváltottam a HA tápszert. Ha nem indokolja semmi, csak az általános, minden baba kapjon az elején HA tápszert miatt eszi a babád is, akkor nyugodtan adhatod a simát is, ami 6 hó+ os. Ha oka van a HA tápszernek, akkor van 2-es tápszerben is HA, 1 éves koráig felírják, de "nem jobb a HA, mint a sima" az orvosunkat idéztem :)
2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha ha szeretnel ha-s tapszert adni nyugodtan adhatsz azt is..semmi baja nem lesz a tőle..vannak babak akinel örül az ember ha vegre vmi jó a gyomrának.amugy van ha 1 optima is meg ha 2 is..
2015. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Luca Lánczi válasza:
En kisfiam is azt itta 3 es fel honapos koraig utana az orvosa Milumil sinemillt irt fel neko ez laktoz,gluten mentes pep!receptre felirja a gyerekorvos
2015. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!