Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik HA tápszer vállt be? ...

Melyik HA tápszer vállt be? Milumil, Beba, Hipp?

Figyelt kérdés

Most milumil HA 1-et adok, de körbe néztem, van BEBA az drágábbmint a milumil.

De láttam HA-s HIPP fajtát. Mi a tapasztalata erről a használóknak? 1999 Ft 500 gramm. olcsóbb mint a mulimil meg a beba.jóval.


Gondolkodom még a saját márkásról.

Rossmann és DM-s, ezeknél csak 6 hó után, amikor már nem muszáj HA-s tápszert adni.


köszönöm a segítséget.


Kérem az esetleges rosszindulatú hozzászólásokat ne ide írni.(pl. miért a gyereken szeretnék spórolni stb...meg ami már bevált)


2015. szept. 21. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Először BEBA-t kapott, de szörnyű székredése lett. Milumilra váltottunk, ezzel nem volt gond.
2015. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a Hippet használjuk a kislányom születése óta. Most lesz 3 hónapos. Semmi baj nincs vele. Szépen hízik tőle.

Amikor elmentünk egy másik orvoshoz (mert a miénk szabadság volt) rácsodálkozott hogy ezt használjuk mert ő még nemis hallott róla. Szerintem ezért használják sokan a Bebat és a Hippet nem, mert mindenki azt ajánlja. Egy próbàt megér szerintem.

2015. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Humana tápszerek váltak be. Se a Milumil se a Beba se a Hipp.
2015. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


még egy kérdésem lenne.


elgondolkodtam, hogyha nem adnám a HA-t akkor későbbiekben kijönne vmi allergia, vagy már azonnal? és ha én is meg apuka is allergiás, már a génjeibe is benne van, nem? akkor miért kell a HA?

Ha van tejem, akkor én mit "tejallergiás" kijött volna rajta valami,nem? vagy hülyeséget írok?


Szülés óta iszom a tejet néha,és nincs hasmenésem. akkor ez hogy van?:) mert kimutatták, hogy tejérzékeny vagyok

2015. szept. 21. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz a logikád.


Minél később találkozik a szervezete a potenciális allergénnel, annál nagyobb az esélye hogy megbírkózik vele, s nem lép fel allergia.

Ezért a HA, hogy óvd amíg lehet.


Az allergia nem örökölhető, csak a hajlam.

2015. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,kedvesek vagytok!

Akkor maradunk a HA-nál:)

2015. szept. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!