Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil HA tápszerek hiányában...

Milumil HA tápszerek hiányában kinek melyik másik tápszer vált be?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos. A hiány miatt Beba HA 2-t írt fel az orvos,e nekünk nagyon nem jó.Amíg csak kis arányban volt keverve a maradék Milumillel, nem volt baj, de amint elértük a fele-fele arányt, jött az éjszakai hasfájás. De nem elég, hogy fáj a hasa, valamelyik éjjel arra riadtam, hogy öklendezik. Akkor felkaptam és pár perc öklendezés után hányt is kicsit :( De ezek után is 20-30 percenként felsírt, feszítette magát, húzta fel a lábát,szóval gondolom a hasa fájt. Másnap vettünk Humana HA 2-t, de ettől is sírdogál éjjel. Nem annyira, mint a Beba-tól, de akkor sem az igazi.

Mivel pont én vagyok az allergiás, ezért kap HA tápot.


2015. jún. 8. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!az én fiam is milumil ha1 optimat evett és a bebát alapból nem próbáltam mert a lányomnal fájt tőle a hasa.próbáltuk a sima milumilt de nem izlett neki és próbáltuk a humana ha is de az rettentően rossz ízű volt...fúj.aztán a humana baby fitt (a banános) na azt eszi.és nem fáj tőle a hasa rendes kakija van tőle.amúgy 6 hós lesz 15.-én ,ilyenkor már fejlettebb sokkal a gyomruk.szerintem próbáld ki.
2015. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, azt még nem próbáltuk. De az nem baj, ha HA táp helyett, nem HA-t kap? Mármint ő az én allergiám miatt hapott HA-t. Ha már nem olyat kap, nem növeli az allergia kockázatát nála?
2015. jún. 11. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!