Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem tudom mit tegyek most? SOS

Nem tudom mit tegyek most? SOS

Figyelt kérdés
A fiam tápszeres a kezdetektől fogva pótlásként kapta a tápszert most 3hónapos és teljesen tápszeres!Először a Beba HA start tápszert kapta székrekedése lett és Beba HA sensitivet írtak fel neki!Helyre állt a székrekedése sok kamilla teát is kapott napközbe!Nagyon sokat sírt már az elején arra gondoltunk hasfájós lehetett ezért vettem neki infacolt az sem használt aztán Biogaját!Továbbra is rengeteget sírt ebből állt a napja azt hittem nem értek a babámhoz mert első baba.Elmentünk vendégségbe ahol az ismerősőm több gyerekes szintén tápszeres és a Lactogen zápszert ette a babája mondta hogy ad szivesen próbáljam ki.A babám teljesen megváltozott mosolygos jókedvű baba lett innentől lactogen harmonyi tápszert adtam neki amibe nincs HA..Iratni akartam receptre de a gyerekorvos nem írza fel nekem mondvánnincs benne HA ne adjam a gyereknek helyette írt fel Milumilt.Mondanom sem kell hogy a babámmegint nagyon sírós lett ezért a gyerekorvos hátamögött tovább adtam neki a Lactogent és megint minden vissza állt nála igaz a széklete fúri nekem mert szürkés a szine de legalább nincs székrekedése!Most viszont ekcémás kiütése lett a baba homlokán nagyon száraz és piros!nem tudom mit tegyek mert ha elmondom a gyerekorvosnak a lactogenre fogja fogni és megint felír egy olyan tápszert ami nem lesz neki jó!!mit tegyek???
2015. dec. 1. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el a gyerekorvosodnak, és kérd, hogy nézzetek utána, hogy az egyéb tápszer mit tartalmazhat, ami kiváltja a babánál a rossz közérzetet. Ha nem mondod el, sötétben fog tapogatni.
2015. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!