Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van jobb tápszer a milumiltól...

Van jobb tápszer a milumiltól a babáknak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lenne "legjobb tápszer" nem igazán fogyna a többi.

Nekünk pont a Milumil vált be. Ismerősömnek a Beba. Itt olvastam azt is, hogy a Humana lett a nyerő. Kinek mi.

2016. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes modon a milumilnek a legmagasabb a vitaminszintje, màs márkàju tapszer, mégha nagyobb gyereknek is valo abban is kevesebb a vitamin
2016. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekünk is a Milumil lett a vége mind a kettőnél.

Az elsőt BEbA-val kezdtük, de fájt a hasa tőle, Milumil volt 6 hónapig, aztán felvltva babylove, milumil és milupa tápszerben, tejitalban 1 évtől - mikor melyiket tudom megvenni jó áron.

A kisebbnek Milumillal kezdtünk, de hasfájós lett ő is és kapott Humana GI-t, amiben kevesebb a tejcukor. A hasa nem fájt annyira, nem is pukizott annyira, de éshes maradt. Felesben adtam a milumil HA-val, jó lett, maradt a Milumil.

a babylove- ban vannak még egyes vitaminokból nagyobb adagok a milumilnál, de abban nekem sok a fluorid és nem mertem állandóan azt adni a nagyobbnak.

Mindenben jobb tápszert nem tudok, sokat végignéztem pedig már a kettő gyerek miatt.

2016. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk a Beba-t szerette. Egyik se jobb a masiktol,csak mas az osszetetel kicsit. Egyik gyereknek ez jon be,masiknak az.
2016. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!