Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 nap múlva lesz 6 hós a...

10 nap múlva lesz 6 hós a kicsi, a beba pro2 6hótól adható. Adhatom már neki? És miben jobb a beba pro2 mint más beba tápszer?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A beba kérdés részre nem tudok válaszolni biztosat, de talán annyiban más, hogy tartalmazza a bélbaktériumokat is - amit pl. a biogaival lehet ennyi idősen pluszban adni.

A milumil jobban rámegy a baktériumok táplálására a szacharidokkal és az omega3-ra az olajokkal, a babylove ban pedig magasabb egyes vitaminok aránya, pl. a Bvitaminé. Ennyire jutottam, ezeket próbálgattam végig az elsőnél. A másodikmár csak milumilt és babylove-ot kapott, aztán élőflórás joghurttal a bélbaktériumokat 7 hótól.


Amúgy a 6 hó+ os tápszert adhatod, persze.

(Az enyémek milumilt kaptak, legutóbb 5 hónap körül felesben adtam a 6hó+ és 1-est, mert azt bontottam fel véletlenül, aztán 6 hónap előtt valamivel a 6+-ost)

2016. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* a beba tápszereken belül én nem tettem különbséget, de biztosan van amúgy info vonaluk, hivd fel őket :)
2016. márc. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!