Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam hogy a kicsi...

Hogyan csináljam hogy a kicsi is jóllakjon mindig és ne is vesszen kárba a tápszer? Normális ez hogy mindig másként eszik? És ehhez a súlynövekedés?

Figyelt kérdés
10 hetes korszülött kislányom 100 és 130 között eszik már jó ideje(a 60 és 100 között a váltás gyorsabban bekövetkezett)és ugye 30-asával lehet pontosan tápszert készíteni, volt egy idő mikor észrevettem többet enne, megcsináltam a 130-at(éjjelre is ennyit készítettem be)és vagy megette vagy nem vagy csak felét és ugye a többit kiborítottam mert azt mondták nem lehet eltenni.most visszatértem a 100-ra azt legtöbbször megeszi, de néha látom hogy enne még akkor kimegyek és csinálok pluszt, vagy sír hogy még éhes vagy elalszik mire visszamegyek.Szóval így sem jó.A mai nap észrevettem hogy minden második evésnél eszik 130-at és következőbe csak a 100-at.Megoldás lehet akkor hogy minden második evésnél csinálom csak a 130-at.Gondolom én.Na meg néha egyszer ennyit másszor annyit eszik és van hogy csak 80-at.Doktornő azt mondta hogyha megvan a heti 10 deka akkor jó.Az megvan.1980 g volt születésekor tegnap 10 hetesen 3930 g volt.
2009. jún. 5. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint súlynövekedés.Ja és csak tápszeres 5 hétig lefejt tejet(de keveset kapott hozzá)Akinek van hasonló tapasztalata vagy ötlete ezekre a problémákra kérem válaszoljon.(tápszerkészítés, régi újrafelhasználás, súlygyarapodás, változó evés)
2009. jún. 5. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
A babák már csak ilyenek, nem mindíg egyformán éhesek. A lányom 6 hónapos és most kezdett meghagyni mindenből annyit, hogy ki kell öntenem amit meghagy.
2009. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megmaradt tápszert ne melegítsd újra, keserű lesz.

Előző

2009. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az én lánykám is azt csinálja, hogy ha többet készítek nem eszi meg, következő alkalommal nem készítek annyit akkor meg újra kell neki csinálnom. Azt veszem észre, hogy vannak időszakok amikor többet eszik, aztán talán eltelik és kevesebbet kér. Mi sem eszünk egyformán ez már a babáknál is így van.
2009. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!