Hol tudok tápszert eladni?

Figyelt kérdés
Beba HA/AR tápszer,fb-on is több csoportban hirdetem,azért lenne fontos mert meg lett bontva...sajnos sehol nem pörög az adás-vétel,tápszer ügyben sem,és ruhák terén sem:(
2016. márc. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tápszerem, bontatlan, úgy se kellett senkinek. Inkább bevittem a védőbe, adja oda a védönő rászorulónak.
2016. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna nincs olyan aki ilyen spec. tápszert enne nála:(
2016. márc. 9. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Felbontott tápszereket anyának adtam ő meg a macskáknak.

Bontatlan csomag pelenkát akartam eladni de nem sikerült. Tápszerrel ezek után nem kísérleteznék, mert felesleges.

2016. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Add a macskának, kutyának, dobd ki.
2016. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár ahhoz elég drága h kidobjam:(
2016. márc. 9. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Felbontott tápszert eladni képtelenség, nyilván nem akarja kidobni az ember, de rászorulóknak oda lehet adni. Ha úgy hirdeted, hogy ingyen elvihető, biztos lesz aki jelentkezik érte, így pénzed nem lesz belőle, de legalább nem a kukában végzi és segítesz is valakinek. Jobb ötletem nincs.
2016. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!