Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám gyorsan eladni a...

Hol tudnám gyorsan eladni a megmaradt tápszert ( 1 bontatlan,1 bontott) amit 1 hete bontottam fel? (mert az még 2 hétig jó lenne.

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha nem vennék senkitöl sem tápszert, föleg bontottat.

Èn ha megbontottam d nem fogyott el a cicáknak adtam, vagy olyan embernek akinél van macska.

ha nem lenne bontott meg tuti van a közelembe kisbabás anyuka aki szivesen fogadja, ha más nem a védönö szivesen elviszi annak akinek kell.

2012. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben kórház, esetleg oda is beviheted ha olyat használnak ami nektek is. A bontottat esetleg cicának, kutyának odaadhatod. Szerintem senki nem fog bontott tápszert venni. (Saját magamból kiindulva.)
2012. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...ami nektek is van. ...
2012. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bontottat nem fogsz tudni eladni. Kétlem hogy bárki megvenné. Bontatlant igen. Én pl. most vettem a teszveszen bontatlan dobozokat, mert hetekig nem lehetett kapni azt, amit a kislányom eszik.
2012. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!!

Cica kilőve, védőnő is :( kb a fiam 1 hós korában láttam utoljára..

Úgyhogy marad a teszvesz..:(

2012. febr. 20. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen tápszer?
2012. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milumil jóéjszakát.
2012. febr. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!