Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adhatok a babámnak ilyen...

Adhatok a babámnak ilyen esetben tápszert?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha elkell mennem valahova órákra de nincs lefejt tejem és nem is tudok annyit fejni hogy elég legyen akkor lehet adni tápszert egy 3 hónapos babának az anyatej helyett ha előtte csak anyatejet kapott ciciből :S eddig csak egyszer kapta üvegből nagy nehezen elfogadta.De félek hogy a tápszer nem fog neki "ízleni".Ti milyen fajtát vennétek? Vagy esetleg lehet hogy utánna már nem fogja elfogadni az anyatejet?
2016. márc. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én volt hogy adtam mellé tapszert is néha. Hipp vagy Milumill-t. Nem volt utánna sem probléma a szoptatással 7 hónapig szopizott:)
2016. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok..... még annyit hogy csak arra vigyázz minnél többször kap majd tápszert annál kevesebb lessz a tejed!
2016. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott ilyen helyzetben. De a te dolgod eldönteni, mi a fontosabb, a tápszertől sem lesz semmi baja.
2016. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alkalom tápszertől nem fog leszokni az anyatejről. De éles helyzetben nem hagynám ott tápszerrel, először kipróbálnám, hogy elfogadja-e úgy, hogy ott vagyok. Én egyszer hagytam anyukámra a kislányomat lefejt tejjel, aztán rohanhattam haza, mert anyukám sehogy nem tudta megetetni vele, pedig próbálta cumiból, pohárból, kiskanállal, mindenhogy.
2016. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amiket eddig írtak, plusz: ha közben nem fejed, amikor szoptatnál, az nem tesz jót neked, meg a tejednek. aki adja: előbb próbálja ki, hogy kell, ne cumisüvegből, inkább pohárból vagy kanállal. milyet? hypoallergént vennék, de azt lehet, hogy csak receptre adnak. és végül: ha teheted, oldd meg, hogy magaddal viszed.
2016. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy el fogja fogadni ám.. Amúgy sem adnám azt a mű vackot csak ha nagyon muszáj (ha nincs tejem).
2016. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!