Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 8 hónapos babámnak milyen...

Pacsup21 kérdése:

8 hónapos babámnak milyen tápszertadjak éjszakára? Anyatejes de éjszakára nem elég neki ezért ajánlotta a védőnőm a tápszert!

Figyelt kérdés
Tápszeres táplálás!
2015. dec. 2. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Milumil tápszereket találtam a legjobbnak a tejitalig (12hó+). A tejitaluk nekünk nem jött be.

A DM-es babylove is nagyon jó, van bio is és szerintem a legolcsóbb tápszer.

Most a tejitaloknál a Milupa jött be a legjobban, lehet a tápszerük is jó lett volna, de nem próbáltam.

2015. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem kezdeném el ennyi idősen tàpszerezni. Tejpép vagy főzi. Legalàbbis nàlunk ez volt. Cici volt vacsi elsőre utàn almàs zabos tejpép.
2015. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milumilnak amúgy van külön jó éjt tápszere is, próbáld ki akkor azt, bár nem tudom mi a különbség a sima tápszerhez képest.
2015. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló okok miatt mindhárom gyerekemnek 6 hónapos koruktól tejpépet adtam lefekvés előtt.
2015. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tejpépet kap éjszakára nagyon sokat megeszik belőle de akkor is föl kel éjszaka és kéri a cicit!
2015. dec. 2. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
hát írja fel a gyerekorvos...1 éves korig felírják receptre, egyrészt olcsóbb is így, másrészt meg mondja meg ő mit adj neki...nekünk Nestlé Lactogen Harmonyt írt...most elmúlt egy éves nem írnak neki, de mindig mást veszek és egyikkel sem volt gondom.
2015. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ket eves korukig normalis hogy esznek ejjel.En sem tapszereznem emiatt.Az enyem 13 honapos..mindent eszik.Este vacsi utana tejpep de akkor is meg 2x szopizik ejjel...
2015. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,szerintem ha tejpépet kap akkor nem az éhség miatt kel. Nem jön a foga? Vagy van vmi màs ok pl szeparàciós szorongàs.
2015. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a foga miatt már van neki 4!Csak nagyon rosz mert születése óta 2-3× kel éjszaka :(
2015. dec. 3. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!