Lehetne ket kerdesem?

Figyelt kérdés

27. lesz 5honapos a kislanyom,napi 5x150ml-t eszik,6,5 kg kb,az elmult 2honapban fel-fel kgot hizott.

Elso kerdesem az lenne hogy emelhetnem az adagjat 180ml-re?nem hizna sokkal tobbet?azt vettem eszre az elmult napokban hogy kb3orat bir csak ki,tobbet mar nagyon nem a 150ml-vel.


A masik hogy ki hogy haladt a hozzataplalassal?

Enyem mar kapott almat krumplit bananat barackot meg zabpelyhet,egy nap 1x eszik kb 80-100ml-t,de a vizet meg nem nagyon fogadja el igy etkezest meg annyira nem szeretnek kivaltani mert ugye akkor joval csokken a folyadekmennyiseg.


2016. ápr. 21. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem emelheted nyugodtan ha igènyli. Próbáld meg egyszer kètszer ha megeszi mindet akkor kell neki annyi. Én kb 4 hónalosan kezdtem a hozzátáplálást, 5 hós státuszon kèrdezte a védőnő hogy állunk, mondta hogy nyugodtan kiválthatom a tízórait. Próbálhatsz répát meggyet krumplival, csirkemellet, brokkolit, sütőtököt, elég sok választék van. Ha nem megy a víz adj neki teát, vagy ha lereszeled az almát aztán átnyomkodod szűrőn elég sok levet ki lehet belőle nyerni, egy almából simán van annyi hogy egyszerre megissza.
2016. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a havi fél kg, szépen kezd lelassulni a kezdeti rohamléptű gyarapodás. Adhatsz neki többet, ha elfogadja, egészségére! De nem kell hízlalnod! :)
2016. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!