Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Babydream tápszerről mi a...

Babydream tápszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kezdettől fogva tápszeres baba lesz, ezt találtam ami árban egész jó, mi a véleményetek róla? Vagy majd az orvos ír ki receptre mást?
2016. máj. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi nem az elejétől használtuk, 3-al kezdtünk, mostmár tejital de mi teljesen meg voltunk vele elégedve. Ja és az illatától elöszőr megijedtem, de a dmesnek is borzalmas illata volt.
2016. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elővigyázatosságból HA tápszert szoktak felírni. Ha nem HA, akkor is receptre az 1-es anyatej helyettesítő tápszerek olcsóak. Most rákerestem, pl a 900 grammos Milumil 1 receptre 973 ft.

Nálunk szóba se jöhetett, mert tejallergiás vagyok így HA tápszerrel kezdtünk a fiunknál hajlam miatt és végül ez se volt jó.

2016. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bella169 ***** válasza:

Majd az orvos ír fel receptre. Úgy jóval olcsóbb is.

Vagy ha kis faluban laktok, akkor már a kórházból egy recepttel engednek haza, mert ahol több falut lát el 1 orvos, ott nem biztos, hogy azonnal ki tud menni receptet adni.

Amúgy pedig egyik babánál ez válik be a másiknál másik.

Itt hiába írjuk, hogy nekünk nagyon ó volt ha a te babád nem fogja bírni.

Készülj fel, hogy lehet ki kell próbálnotok 2-3-4-5 sokféle tápszert mire megtaláljátok a neki megfelelőt. Ezt előre sose lehet tudni.

Sok minden befolyásolhatja a dolgokat, hasfájós lesz e tőle, székrekedése, vagy épp hasmenése lesz tőle, tejallergiás-e, refluxos-e ...stb

2016. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk elsore bevalt a BeBA HA, azt szoktak felirni kezdetben. Neki ez tokeletes, 3 honapos, nincs hasfajas, van szeklet.:) ne adj elsore olyat, amit a doki nem javasol. A dokim szerint itt az ar igenis szamit.
2016. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!