Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha egyik fajta BEBA-tól nem...

Ha egyik fajta BEBA-tól nem tud kakilni attól lehet, hogy másik BEBA jó lesz?

Figyelt kérdés

elmondtam a dokinak, hogy mi a gondunk, másik fajta BEBA-t írt fel. Tapasztalatokat várok, van olyan, hogy ugyan az a fajta tápszer két típusa mást vált ki?

Nehezen kakil ettől nagyon (BEBA HA pro start). Most ha jól hallottam, valami sensitive-t írt fel (férjemnél a recept, nem emlékszem mi volt rajta)


2016. szept. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nálunk fordítva volt, beba ha sensitive-től 2 naponta kakilt, beba ha pro 1-től meg naponta. Hasfájásra meg nem volt jó egyik sem, egyébként milumil tápszerektől is naponta kakilt a fiam.
2016. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én igazából nem is tudom, ez hasfájásnak minősül-e, mert 'csak' akkor szenved szegényem, mikor kakilni próbál.
2016. szept. 20. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasfájás az is. Csak inkább kakilási gondok, nem puffadás, mint az enyémnek volt.

Egyébként úgy emlékszem a beba sensitive probiotikumos tápszer és csökkentett laktóztartalmú. Hátha beválik.

2016. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!