Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A tápszert mi milumil optimát...

A tápszert mi milumil optimát használunk 900 grammos, két csomagban ugye azt lehet máshogyan is tárolni?

Figyelt kérdés
szoval arra gondolok hogy zacsiból olyan kényelmetlen kanalazgatni este is kiszorodik, meg fel is borul.... tehát a kérdés maga az hpgy vannak ezek a frissen tartó dobozok, müanyag tetősek amik ilyen gumis anyagból abban lehet tárolni ha átöntöm vagy ezt inkább ne?

2016. okt. 27. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónapja így tárolom őket, nem hiszem hogy baj lenne belőle. Szerintem ha a gyártók úgy tervezték volna, hogy csak eredeti csomagolásból lehet adagolni, akkor praktikusabb csomagolóanyagot választottak volna.

Egyébként sokkal higiénikusabb ha normálisan zárható dobozba rakod.

2016. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már bármi higiénikusabb az eredeti csomagolásnál? Már azzal hogy átöntöd egy nem steril dobozba, már bukta.

Két bal kézzel is ki lehet mérni félreszórás nélkül. Utána zacskó lehajt, csipesszel rögzít és tökéletes. Se nedvességet nem kap, se fényt, se ki nem borul.

2016. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó, értem hogy mit mondassz! de én nem zacsival együtt gondoltam a dobozban ...hanem átöntve...de már kapptam tippet, köszi :)
2016. okt. 28. 07:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sikerült megérteni. Pont azt írtam, hogy semmibe ne öntsd át. Maradjon az eredetiben.

De nyilván a te dolgod.

2016. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó igen vágom mi az amit mondassz! de kaptam anyukáktól 99%.ban választ hogy át lehet önteni .... és már nem most kezdték ..babuknak semmi baja szoval követem a példát...nekem ez a csipeszelősdi nem jön be... a zacsi is felborul és amugy is.. a dobozában meg kényelmetlen ha már nincs a zacsiban annyi tápszer... de már megoldodott!!! az én dolgom igy van..
2016. okt. 28. 07:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kettes!

Véleményem szerint nagyon sokan öntik át jól zárható dobozba. Kényelmesebb, gyorsabb.

Sterilebb az eredeti csomagolás? Onnantól kezdve hogy kibontja, az már nem steril. A dobozt pedig könnyen sterilizálja, minden csomag előtt. ( Én 3 naponta boltok új csomagot) Ez sem 100%-os, de szerintem nem rosszabb mint a bontott zacskó.

Plusz akkor miért vannak tápszeradagolók? Négy kis rekeszes, amibe kimérem a szükséges adagokat, hogy később csak önteni kelljen. Én például éjjelre használtam egy időben. Gyerek él és virul.

Meg...ne már...semmi baja nem lesz a gyereknek ha nem az eredeti csomagolásból kapja a kaját, és nem szenved vele a szülő. Én például a doboz belső oldalát használom, hogy a felesleget leszedjem ( doboz szerint kést ajánlanak ha jól rémlik)

2016. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*bontok
2016. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!