Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Létezik, hogy az egyik tápszer...

Létezik, hogy az egyik tápszertől jobban hízik mint a másiktól?

Figyelt kérdés

Baránőmmel együtt jöttünk ki a kórházból, fiú babákkal akik közel egy súlyban voltak.Azóta az öve a Milumil ha optimát eszi az enyém a Beba ha prot. És most az ő kisfia 350 grammal több mint az enyém.Egyáltalán nem verseny azt tudom, nem is akarom összehasonlítani, inkább csak attól félek, hogy a Beba nem olyan tápláló mint a másik.Mit gondoltok?Lehet ekkora különbség 2 tápszer között?Vagy csak a 2 gyerek fejlődési, hízási ritmusa különböző?


Negatív hozzászólásokat "minek hasonlítod a másikhoz" típusút nem kérek, mert jelzem még egyszer tudom, hogy ez nem verseny.


A segítségeteket előre is köszönöm!



2016. nov. 7. 12:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló köszönöm szépen a segítséget!!!😉
2016. nov. 7. 17:11
 12/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ha az megnyugtat leirom a két lányom adatát.

Én 171/86 elsőnél,apja 178/58. Lányunk 40+2-re 3400/56.

Másodiknál nekem ugyanaz,párom 186/120. Lányunk 39+1 -re 3250/53.

Mindkettő hozott anyatej és milumil pepti.

Elsö 3260-al haza,egy hosan 4260.centi 56.

Második 3050-el haza,egy hosan 4000.centi 54

2016. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!