Tréfarépa kérdése:

Tápszerprobléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy kislányomnak (6 hetes) Humana GI tápszert írt fel a doktornő (mivel 1 hét után nem volt teje a páromnak), viszont főleg este fürdés közben (7óra)/után akár 2 órán keresztül is képes ordítva sírni. Van hogy bereked. Eddig próbáltunk infacol cseppet hozzá, espumisant, chamomilla golyót ... stb. Fáj a hasa, kakilni tud. Csak a tápszerre gyanakszunk. Valami vélemény? Ma este Milumil pronutra ha1 optimát sikerült beszerezni csak próbaképp.

2016. nov. 7. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
mindig fürdésnél jön elő? lehet hülyén hangzik, de nem csípheti a fürdető a bőrét? Ha esetleg érzékeny rá
2016. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már előtte elkezdi, miután evett
2016. nov. 7. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:

én is a fürdésre tippelnék. nem piros a feneke bőre?


én volt, hogy egyszer a fürdőszivacsát ecettel mostam ki, nem tudtam mi baja a gyermeknek miközben fürdetem, szegénykémnek szétmarta a popóját :( alig jött helyre, csak gyógyszertári krém segített


más tanács:

az espumisan után közvetlen itass vizet, úgy egy percen belül hatnia kell és nyugtassátok közben, mert ha görcsöl, ráeszít, annál rosszabb, popó ütögetés finoman rengeteget segít!


ha napi egyszer jön elő, de pl napi 7-8 szor eszi a tápszert, akkor nem attól van

2016. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy nem egészséges evés után rögtön fürdeni vinni(legalább félórát-órát várni kellene, vagy fordítva, előbb fürdetni uána enni)
2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nap közben is rájön. A fenék ütögetés ideig-óráig bejön. Várunk fél órát evés után. A bőrével nincs semmi probléma, az szerintem azért látszana plusz gyógyszertári kevert fürdetőt használunk, nem ezeket a "márkás" hülyeségeket. Azok egy éve a kisfiamnál tényleg bántották a bőrét. Szinte a legtönn kencefice, fürdető gyógyszertári kevert és nagyon szép és egészséges a gyerekek bőre. Már fürdés előtt kezdődik a szirénázás. De volt egy hét, amikor pontban este 9-kor kezdett rá (mi már 5 perccel 9 előtt stresszeltünk, mi lesz). Tehát leginkább este jellemző, de nappal is előjön. Változó.
2016. nov. 7. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:

vagy túl forró a víz, v hideg? (espumisan vízzel tanács továbbra is él ez mellett)


volt már egyáltalán hogy nem félt/sírt a fürdetés előtt, közben?

2016. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld melegebb vízzel fürdetni egyszer, meg kiskacsák, miegyéb :)
2016. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, akkor valóban nincs köze a fürdéshez.

Amit eddig úgy hallottam, hogy a legtöbb gyereknek bejön, az a lactogen harmony, egy próbát megérne.

1. voltam

2016. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs köze a fürdéshez. A hasfájás jellemzően este jelentkezik.

Tápszercserét meg lehet próbálni. Bár nálunk az sem vált be. Semmi sem vált be, 4 hónapos korára kinőtte.

2016. nov. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!