Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet hogy a tapszertol hanyik?

Lehet hogy a tapszertol hanyik?

Figyelt kérdés
5 hetes babamnak neha potolnom kell a tej adagjat. Topfer 1-es tapot vettunk. Azt figyeltem meg hogy miutan iszik belole hanyik, nem mindig azonnal, bar olyan is volt hogy egybol kihanyta,akkor azt hittem tulette magat. Ketszer elofordult hogy az esti potlast koveto hajnali tejet hanyta ki. Lehet hogy a tapszer van ra ilyen hatassal? Hanyingere lehet tole? Volt vk hasonlo helyzetben? Milyen tapszert adjak neki akkor?

2017. febr. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

"hányik". ?

Hányadik.

2017. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnek említetted? Ő esetleg tuna ajánlani másik fajta tápszert. Biztos a tápszertől hány, hiszen ahogy írtad, rögtön vissza is jön. Én másik típust adnék.
2017. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj ki másikat, például Hipp combiotic, amiben probiotikumok is vannak, igy lehet jobban meg tudja emészteni.
2017. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muszaj potolnod? Nem lehet hogy azert hany tapszer utan, mert tuleteted?
2017. febr. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem büfuzteted ki eléggé?
2017. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!