Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos baba hanyik a...

14 honapos baba hanyik a tapszertol? Nem tudom mitol?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kisfiam 14 honapos es este ugy aludt el h megivott egy uveg tapszert(nan3)(a tejet nem akarja meginni) egy kicsit meg odafekudtem melle es aludt. egy par napja viszont ne akar aludni folebred ejjel 1 ora fele es nem akar visszaaludni, nyoszorog mindent csinal csak nem alszik. Vannak olyan esetek h miutan megitta a tejet par percre egy kicsit kohog es hanyik egyet majd mintha semmi nem tortent volna kacag meg minden. Nem tudom mit tegyek, kulfoldon elunk a doki azt mondja normalis. Egy kicsit kohog is. A bolcsit is most kezdtuk, az elejen jol ment minden de most sirva hagyom ott. Amugy meg utana par perc es nem sir tobbet. Miert hanyik vajon es miert nem alszik? Mit tegyek?
2012. febr. 27. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerüen teli a gyomra és elfekszik és vissza jön. ne fektesd le rögtön tej után hagyd egy pár percet fent, majd egy 10-15 perc után tedd csak le.


bölcsi megzavarhatta, de akár fogzás, vagy ezer más dolog is.

az hogy sír a bölcsiben ha otthagyod normális, ez a menete , az nem normális ha egy ennyi idös nem sír az elején.

2012. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!