Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan kezdjem a 4hónapos...

Bh 1979 kérdése:

Hogyan kezdjem a 4hónapos lányomat a cumisüveghez szoktatni?

Figyelt kérdés
Kevesebb a tejem és eddig csak szopizott a 4 hónapos lányom tápszert írtak ki neki,de nem tudom vele elfogadtatni a cumisüveget van valamilyen jó praktika?
2017. ápr. 1. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem szaporitod a tejet inkabb ?
2017. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is probald szaporitani a tejet. Sok-sok szoptatas, annal is tobb fejes, teak, homeos bogyok... legy kitarto, ha eddig tudtal szoptatni ezutan is fogsz tudni, ha nem adod fel.

Hogy a kerdesedre is valaszoljak, ha igazan ehes a baba el fogja fogadni a cumisuveget. Ha nem akarod mellbol etetni, akkor probald meg, hogy nem szoptatod mikor ehes, hanem tapszert adsz neki. Meg egy tipp, eleg meleg a tapszer? Az en babam a langyos tejet nem fogadta el cumisuvegbol csak a meleget. Probald ki, hogy egyszer melegebbre majd hidegebbre keszited, lehet hogy a homerseklete nem megcelelo neki.

2017. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha feladja, akkor mi van?

NEm ezt kérdezte...


Kérdező, nincs praktika. De nyugi, ha éhes lesz, elfogadja üvegből is :)

2017. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mar elnezest kedves utolso de a kerdesere is valaszoltam, lehet elkerulte a figyelmed. Oda irtam, hogy ha nem akarja mellbol szoptatni... Tobb tanacsot is probaltam adni, amellett, hogy 3 sorban elmondtam a velemenyem. Te sem adtal valami sok infot, nem mondtal olyat amit en ne emlitettem volna meg elotted...
2017. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd sokkal gyakrabban mellre, kb. ennyi idosen lehet novekedesi ugras (van, aki el kesobb van), ilyenkor gyakrabban erdemes mellre tenni, es a baba segit megnovelni a mennyiseget. A tej nem szopik kozott, hanem szopik kozben termelodik, es a mellretetel gyakorisagatol fugg a mennyisege.
2017. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probalj Avent cumisuveget, az a legjobb.
2017. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!