Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőrös pohárból adhatná...

Milyen csőrös pohárból adhatnám 7 hónapos kislányomnak a tápszert? Most lett tápszeres de nem szeretném cumisüveghez szoktatni.

Figyelt kérdés
A vizet is csőrös pohárból issza Nuk-os,de az kicsi,mert csak 150ml fér bele.Ezt a fajta csőrt nagyon szereti.Van esetleg ehhez hasonló pohár ami nagyobb?
2010. júl. 6. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én avent csőrős kulacsot használtam a tápszernek mert az jó nagy.

ezt:

[link]

2010. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából olyat szeretnék aminek van két füle is!
2010. júl. 6. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben megpróbálnám rendes kispohárból.

Kislányom 8 hónaposan hagyta abba a cicizést, 6 hónapos korától iszik pohárból. Próbáltam cumisüvegből, majd csőrős pohárból itatni, de nem tudott belőlük inni, ezért próbáltam ki a kis káváspoharat. Örülök neki, mert így nem kellett leszoktatnom a csőrős pohárról.

2010. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22.43 vagyok. Lemaradt: Van olyan tupperware pohár, amin puha, szilikon csőr van és az leszehető, valamint van 2 füle is, amit jól meg tud fogni a baba. Kislányom most ilyenből iszik, csak a csőrt leszedtem, mert nem tudta használni.
2010. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor majd utánnanézek ennek az itatópohárnak.
2010. júl. 6. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

ez füles avent. lehet a fület külön is venni.

2010. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!