Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem minden Avent cumisüveg és...

Nem minden Avent cumisüveg és etetőcumi kompatibilis egymással?

Figyelt kérdés

Van egy Avent mellszívóm, ahhoz van egy 125 milis cumisüveg és egy egyes etetőcumi. Ahogy nagyobb lett a baba vettem kettes Avent cumi fejet (vagy nem tudom mi a neve :D) de nem jó a 125-ös cumisüveghez, vennem kellett egy másik üveget...

Most akarok venni hármast, de honnan tudjam, hogy jó-e?

Amit a mellszívóhoz adtak azt pedig dobhatom ki, mert csak az egyes jó bele?


2017. ápr. 1. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 fajta avent cumisüveg létezik.Natural és a sima.Nézd meg neked melyik van,és ahhoz való cumit vegyél.A sima wgy egyenes üveg,rajta egy sima egyszerű cumisüveg fejjel.A Natural palackja alul és felül kiszêlesedik,a cumisüveg fejen lévő cumi meg olyan mint a cici.

[link]

[link]

2017. ápr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. ápr. 2. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:

2 fajta avent cumisüveg létezik.Natural és a sima.Nézd meg neked melyik van,és ahhoz való cumit vegyél.A sima wgy egyenes üveg,rajta egy sima egyszerű cumisüveg fejjel.A Natural palackja alul és felül kiszêlesedik,a cumisüveg fejen lévő cumi meg olyan mint a cici.

[link]

[link]

2017. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen két fajta van énis majdnem beszivtam :D oda kell figyelni! :D
2017. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!