Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A humana banános másnak is...

A humana banános másnak is csomósodik?

Figyelt kérdés
Ti hogy készítitek el?nekem szinte mindig vannak benne csomók és így nem is tápláló a gyereknek :(

2017. jún. 2. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nehezen oldódik. Ha szerencsém volt és sikerült kiszámolni mikor éhezik meg a gyerek, elkevertem kb 70 fokos vízben aztán hűtöttem hideg vízzel. Mivel nálunk nem segített a bukáson csak a hasfájás rosszabbodott, hála az égnek sokáig nem szívtunk vele.
2017. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi sokáig használtuk, bő egy évig. Igen, sajnos nehezebb megcsinálni, mint a sima tápszereket. Én pont fordítva csináltam, mint az első. Kimértem a port az üvegbe, azt kikevertem langyos vízzel simára, utána még melegítettem a vízen és úgy öntöttem az alaphoz. A langyos víz nem kapja össze csomósra, mintha egyből forrót öntesz rá. (Tudjátok, mint a puding, vagy habarás készítésnél, mindig hideg folyadékkal kell a pudingport/lisztet/keményítőt feloldani, különben csomós lesz. Nekem innen jött az ötlet a tápszerkészítéshez is.)
2017. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.akkor megpróbálok langyos vízzel és utána raonteni a meleget!
2017. jún. 2. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk van egy bamix botmixerünk. Azzal minden, ami csomósodhat úgy néz ki, hogy Zummm-Zuuuuummmm. És nem csomós. :) Utána lehet hozzá még tölteni meleget, vagy lehűteni.
2017. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!