Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan fogadtathatnám el vele...

Hogyan fogadtathatnám el vele a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, eddig csak anyatejes volt plusz a hozzátáplálás. Viszont be kellene feküdnöm pár napra kórházba, műtét miatt, így elkezdtem volna neki adni cumisüvegből tápszert, hogy az apja is tudja etetni. Na de az istennek nem hajlandó belőle inni, próbáltam többféle tápszert, többféle cumit, cumisüveget, etette az apja, próbáltuk félálomban, amikor nyűgös, amikor nyugodt, semmi...esetleg valami ötlet?
2017. jún. 20. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizet miből kap?

Adjátok abból!

2017. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán iszik vizet, mivel mint mondtam, anyatejes. Van neki itatópohár, rendszeresen meg szoktam kínálni vízzel, de nem kéri...
2017. jún. 20. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

"mint mondtad, anyatejes..."

Egy 8 hónapos ANYATEJESNEK is KELL már vizet innia, hisz nyilván hozzátáplálod.

Sőt mondok neked újat: egy tápszeresnek SE kell víz pluszban, amíg csak tápszeres. De onnantól igen, hogy mást is kap.

2017. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy rendszeresen kínálom, de nem kéri. Erőszakkal csak nem itathatom.
2017. jún. 20. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy is próbáltátok, hogy te kimész addig amíg próbálja a párod cumisüveggel etetni?
2017. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt is próbáltuk, kimentem a szobából, de semmi :(
2017. jún. 21. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd. Ha éhes lesz kénytelen lesz kiszívni a cumisüvegből, vagy itatópohárból.
2017. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyatejjel próbáltátok?

Esélyes hogy eleve nem az eszköz a baja.

2017. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyatejjel még nem, mert az lett volna a cél, hogy az egyszerűség kedvéért, amíg kórházban vagyok, addig kapja a tápszert, nem kellett volna fejegetni, raadasul fejéssel nem is sikerül sok. De meg fogom próbálni, hogy lássam, mivel van a baj, köszönöm!
2017. jún. 21. 21:19
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de azért leírom. Elvileg ilyenkor lehet azt, hogy egyszerre teszed a szájába a cicit meg a cumisüveget, és szépen rájön, hogy nem olyan rossz. Persze az éhség tényleg nagy úr. Nekünk nem jött be a fejés egyáltalán. Ha végül mégis tápszert kap majd, nagyon könnyen lehet, hogy mire visszatérsz már nem lesz kedve szopizni, azt tudnod kell.
2017. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!