Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány cumisüveget használtok?

Hány cumisüveget használtok?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a baba?
2016. júl. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

9 hónapos korától kap tápszert a fiam.

Van 1 tápszeres, és 1 a víznek.

Ha tápszeres lett volna az elejétől szerintem kettőt használtam volna erre a célra, hogy éjszaka ne kelljen mosogatni, sterilizálni.

2016. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapos korától evett tápszert kiegészítésképp, 8 hónapos korától viszont már csak tápszer volt. Ha jól emlékszem két és fél éves koráig itta. Összesen 4 cumisüvegünk volt, két 2,5 decis, két 1,5 decis.
2016. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hét hónapos, négy hónapos korától tápszeres, két cumisüvegünk van, de valójában csak az egyiket használom (üveg), mert sokkal jobban szeretem, mint a műanyagot, de megtartottam azt is, ha véletlenül ezt eltörném, vagy pl éjszaka nem találnám (előfordult már).
2016. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal tapszeres lett (mar a korhazban). Elore felkeszultunk, 6-ot vettunk. Annyiszor evett eleinte, es igy nem kellett napi tobbszor sterilizalni. Kibirtuk volna, de igy jobb volt. Mam onszerilizalosat hasznalunk.


Most 4 honapos, a nagyobb (4 honaposoknak valo) mamosbol nem tud inni, omlik belole a tej. Ugyhogy a nagyobb uvegeket hasznaljuk a kisebb cumifejekkel.


A korhazban kaptunk egy aventeset ajandekba abbol nem birt inni, igy egy mamos kisebb uvege van viznek (ivofeje is van, de csak a cumisbol tud inni). Mindig is elfogadta a vizet.

2016. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van Aventes 6 db 125 ml-es, és 3 db 260ml-es, igaz, ebből igazán csak 4db használható: a 4 Avent Natural típusú, mert a classic karimája enged, nem zár jól, nem egyszer kiömlött belőle a drága anyatej. 4 hós a babám.
2017. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!