Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az AR- tápszereknel is van...

Csillka kérdése:

Az AR- tápszereknel is van olyan, mint a normál tapszernel h, pl 0-6 hónapig, 6-9 hónapig stb? Fiam öt es fel honapos es ugy nez ki refluxos. Ket napja adom az Ar tapszert de fele annyit büfizik mint máskor sajnos.

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy annyit bukik a refluxos baba, hogy amiatt nem hízik, azt nem tudom van-e erösebb tápszer, mi ugyanazt vesszük, 5 hónapos lesz.
2017. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "bifizikmint"?

Javítsd már ki, hogy értsük!


Fele annyit büfizik?

Az miért lenne baj?

A lényege, hogy kevesebb jöjjön vissza!


Egyébként AR-ből nincs 2-es.

Ha kettest akarsz, akkor a sima tápszert kell Nutritonnal sűrítened, de az tripla költség.

(Nekünk nem itta az AR-t, így muszájból HA tápszert adtunk Nutritonnal. Havi adag így 30000 volt).

2017. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi AR-es tápszert használunk. 6 hónapos volt amikor a gyerekorvost kérdeztem , hogy nem kell e másik. Azt mondta , hogy ezt nyugodtan kaphatja 1 éves koráig utána másikat ír. Nincs 2 és 3. És 2 napja adod ha jól értem. Az a jó ha kevesebbet bukik vissza. Nekünk kb 1 hét után semmi sem jött vissza.
2017. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Büfizik vagy bukik? Mert a büfi az mindegy mennyi van, bukásnál kijöhet sok tápszer, így nem hízik. Gasztroenterologusnál voltatok? Ha 6 hós koráig is refluxos, akkor szerintem meg kell nézni, hogy van-e valami baja. Én elkezdtem hozzátáplálni a babámat, így remélem, hogy most már enni fog és nem kell ar tápszert ennie, de ő 3 hónapos korában jobban lett.
2017. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyermek fejlodik rendesen 5,5 hos es 7,5 kg es 70 cm. Nem bukik ezert nem is adtunk eddig hanem neha mintha liftezne az etel fel a nyelocsovon-vissza stb.es egyik ejjel vagy 2szer is fulladozott hallottam h jott vissza de nem jott ki nyelt nagyokat es maskor is nyeldekel foleg almaba. Tehat nem bukik hanem mindig mintha jonne vissza es aztan nagyot nyel es lenyel, plussz meg hasfajos is.
2017. okt. 22. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés?
2017. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kivancsi h.mivel a fiam 6 hos lesz hamarosan AR tapszert is szoktak valtani 6-hotol vagy maradhat. De ezekszerint nincs kulon 6 hotol.
2017. okt. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!