Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos a kisfiam és kb.1...

6,5 hónapos a kisfiam és kb.1 hónapja eszik gyümölcsöt és főzit is. Sajnos még mindig nem eszik normál mennyiségeket és ezért a főzi után tápszerrel kell pótolnom. Mikor fog végre egy üveg főzit megenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kérdeztem magamtól egy szűk hónappal a kaják bevezetése után. A főziböl megevett ugy 70-80 at max, majd képes volt ráhúzni 150-170 tápit :). Aztán azt csináltam, hogy nem kevertem be neki, csak 100- at, ennyivel is megelégedett a főzi után. Aztán pár nap mulva csak 50- et, majd egyszer csak megevett jó háromnegyeddel, na akkor már csak teát kapott rá. Husi is van bennük,? Az én babusom akkor evett először meg egy adagot, mikor sütőtök-pulyka volt a menü. Azóta bevágja az egészet minden nap.szóval ne aggódj, hisz nem utasitja el, csak még sok neki a kanalazás, nem megy még olyan gyorsan, ahogy ő szetetné, amennyire éhes. Szerintem egy-két héten belül meglesz az üveg!:) addig meg jó rá a tápi, mert azért a bevitt mennyiség meg kell, hogy legyen.
2009. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mintha én írtam volna a válaszodat, mert ugyanez a szitu nálunk is. Én is először több tápszert adtam a kb. 50-60ml főzi után, de mostmár csak 100ml-t és az is elég neki. Nálunk is a kedvenc a sütőtök-pulyka:)))
2009. máj. 13. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen türelmetlenek. Nehéz azt megszokni. Az én babám 1 éves, de még mindig nem eszik 100 gr-nál többet. Igaz, még szopik, de szépen fejlődik, nyugodt és elégedett. Ők tudják, hogy mire van szükségük, semmit sem kell erőltetni.
2009. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!