Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Rossman, Dm tápszerekről mik...

Rossman, Dm tápszerekről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi idősnek?

Újszülöttnek nem adnék csak HA-t, az pedig saját márkásból nincs.

2017. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Azok nem ugyanazok a markak amik a gyogyszertarban is vannak? Drogeriakban nem szoktam venni csak a gyogyszertarba de altalaban Bebat,Milumilt szoktam latni..
2017. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Rossmann 2-est eszik a lányom, minden rendben van vele. Szépen fejlődik, nincs gond a pocakjával. Először Milumil HA-t kapott, de nem igazán jött be. Próbaként vettem 4 hónaposan Rossmanosat és tetszett neki, úgyhogy átálltunk.
2017. nov. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Szia mi dm-s junior tejitalt iszunk egy évesnek valót, fiam szereti semmi probléma nincs vele, és mellesleg az ára is nagyon jó 1400ft
2017. nov. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 8 hónapos a kislányom.
2017. nov. 4. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!