Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet ketfele tapszert adni?...

Csillka kérdése:

Lehet ketfele tapszert adni? Pl. Reggel - este novolac es delbe - delutan esetleg ejjel milumil?

Figyelt kérdés
Sajnos szekrekedeses a babam , igy Novolac It javasolt a drnő de ha csak azt kapja nagyon folyekony a kaki. Ha mas tapszert pl.sima novolacot kap zold a kaki, eddig negy tapszert probaltam es egyedul a milumil az amelyiktol szep sargas- barnas kaki van. Drnő szerint adhatom a kettot is de kivancsi vagyok nehany velemenyre. Koszonom !
2017. nov. 8. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adhatod, nem kötekedésből, de az orvos véleménye egy cseppet fontosabb nem? :)

Amúgy sok tápszertől normális, ha zöld a kaki. A fiamnak a beba ha sensitive-től volt de a dobozán is írják, meg pont akkor lett zöld, mikor ezt elkezdte kapni, első babás anyukaként 3 hetes babával természetesen felhívtam azért az orvost, de azt mondta ez nem baj.

2017. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert kb. 5-6 hetes koraba ujea elokerult ez a problema es akkor egy masik orvos mondta h hat inkabb ne adjak ketfelet , ugy adhatom h pl. Reggel -este novolac it es napkozben sima novolac de a marja ugyanaz legyen. Es most meg mondtak lehet kulonbozo markaju tapszer is ez zavart ossze kicsit es azert tettem fel a kerdest hatha tobb anyuka volt igy es kivancsi voltam az ő orvosaik mit mondtak.
2017. nov. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!