Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan aki nagyon csalódott...

Van olyan aki nagyon csalódott az avent cumisüvegben?

Figyelt kérdés
Fél év eltelt, szinte mindig elégedetlenek voltunk vele, néhány jobb napot kivéve. Hol eldugul, hol ömlik belőle a tápszer. Újat veszünk. De milyet? Mik a tapasztalataitok? Jelenleg 2-es, 3-as cumifejet használunk sűrű ar tápszerrel. Kétnaponta főzöm ki a cumifejeket, 3 percig forrésban lévő vízben. Köszönöm a segítséget! Tommee tippee esetleg jó lehet?

#tápszer #Avent #tommee tipee #etetöcumi
2017. dec. 4. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee és MAM vált be. Az Avent nekem sem volt a kedvenc
2017. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén Tommee tippee és MAM. Mindkettőt X-es cumival használtuk refluxos gyereknél.
2017. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a MAM vált be, nagyon praktikus és a baba is rögtön elfogadta.

A Tommee Tippee-t azért nem szerettem annyira, mert nem túl könnyű tisztítani a dizájnja miatt de a baba azt is szerette.

2017. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a régi Avent cumifej jobb volt, ez a Comfort elég elcsheszett egy cucc.
2017. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!