Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » MAM anti-colic vagy MAM easy...

MAM anti-colic vagy MAM easy active?

Figyelt kérdés
Mennyire sok a különbség a két cumisüveg között? Ki mikor váltott át easy-activera (ha váltott)? 4 hónapos elmúlt a kisfiam de elég mohón eszik (sajnos tápszeres) így még nem mertem kipróbálni. Kettes folyású etetőcumit használunk, azzal próbálnám. Érdemes vagy még várjunk?
2018. júl. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anti-colic üvegeket sokkal könnyebb tisztítani. Mi végig olyat használtunk.
2018. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposak az ikreim, 330 milis anticolicból isznak két hónapos koruk óta. Eszem ágában sincs váltani sima aljú üvegre, amíg esznek tápszert, ilyenből fogják kapni. (1-2 hónapos között ittak az eggyel kisebből, talán 250 milis volt, előtte meg Tommee Tippie-vel szenvedtünk, de a MAM anticolic nagyon bevált)
2018. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fél évesen, mert az x-es cumi nagy volt, a 2-es már kicsi, a 4+ cseppmentesből nem bírt enni. 3-as csak ebben az üvegben volt így megvettem. Szóval a cumi kellett. :D De használtuk az üveget is. Kevésbé könnyű tisztítani de nekem az anti colic már csak nyűg volt, hogy állandóan szétszedem meg összerakom.

Szerintem bőven elég rá váltani, ha már a cumit is cserélnéd.

2018. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak anti-colicot használok, mert sokkal egyszerűbb mosogatni. Ameddig elég a 260 ml, addig nem is váltok, és azután is csak az űrtartalom miatt fogok. Most 9 hónapos.

A cumi a lényeg, nem az üveg szerintem. De javítsatok ki ha tévedek.

2018. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem akkor maradunk mi is. Utolsó válaszolónak üzenem,hogy van 320 ml-es anti-colic ha már kicsi lesz a 260 ml-es.
2018. júl. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!