Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 14-hós fiam naponta 3× iszik...

Csillka kérdése:

14-hós fiam naponta 3× iszik tapszert, ez soknak számít?

Figyelt kérdés
Még 2× alszik napkõzben és ilyenkor kéri , 150 milit iszik+ az esti lefekvéskor 210 milit. Próbáltam h.nem adok de nem tud elaludni csak sir. Egyébként mindent eszik rendesen és 11 kg.
2018. júl. 17. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha most itt vadidegenek azt irjuk, hogy sok, mit csinalsz ? Nem adsz neki, hagyod sirni ? Sosem ertettem az ilyen noket, annyit adj amennyit igenyel, ne a neten szavaztasd meg idegenekkel. Nem kolat adsz neki.

Az enyem 14 honaposan meg vagy 5 szor szopizott. A baratnom lanya meg mar reg tehentejet ivott. Az amerikai baratnom ikrei 13 honapos koruktol mandulatejet ittak ( igen, ott ez a nezet, es megsem halt ki meg az Egyesult Allamok ) .

2018. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Fél liter az ajánlás ebben a korban, teljesen normális a fiad fogyasztása.
2018. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 évesem 3x kéri. Reggel-este 180-200 milit (210-et kap de soha nem issza meg mindet) és uzsonnára mindegy mit adok neki és mikor, csak belepiszkál és kéri a tápszert, így akkor is kap egy adagot.

Neki biztosan nem gond. :D ha erre van igénye. Lehet tudja, hogy a napi fél liter nem lenne meg nélküle? :D

2018. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló, ez nem szavazás hanem egyszeruen érdekel más anyukák véleménye , akik esetleg tapasztaltabbak mint én ( első gyermek). És azért tettem ki a kérdést mert tõbb helyről hallottam h.a 3tápi sok már, ezért a kiváncsiság. Erdélyben élek , itt nincs védőnő àkitől lehetne érdeklődni.... tõbbieknek köszõnõm a segítséget :)
2018. júl. 17. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen szavazásról beszélsz?

Segítő szándékkal írtam, de akkor ha nem kérsz belőle, akkor nem szívesen. Nem értem minek kell bunkózni.

2018. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt irtad , ...ne a neten szavaztassam meg idegenekkel...erre irtam h ezt nem szavazas pusztan kiváncsiság h.mas anyukak mit irnak errol a temarol. Es nem bunkoztam egyszeruen reagaltam arra amit irtal.
2018. júl. 19. 04:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az 1-es volt, kérdező...
2018. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!