Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az Avent Classis es Natural...

Az Avent Classis es Natural uvegek kompatibilisek mindket fajta cumigumival?

Figyelt kérdés

A nagyobb gyereknek Avent uveget es cumigumit hasznaltam, akkor meg csak a Classic volt.

A masodik gyereknek nem tetszett az avent gumija, viszont kompatibilis volt akkor meg a Mam gumi az avent uveggel, azt elfogadta. (Ez kozel 10 eve volt, nem tudom, hogy azota is hasznalhato-e meg a mam gumi avent uveggel...)


Ismet Avent uveget vennek, viszont latom, hogy most mar van belole Natural uveg es gumi. Erre az uj fajta uvegre jo a sima aventes gumi is, vagy a mam, ha esetleg masikkal kellene probalkozni?


Egyebkent ennek a Naturalnak csak annyi az elonye a Classic-kal szemben, hogy hasonlit a mell formajara a gumi es vegyes taplalasnal kisebb esellyel lesz cumizavaros a baba? Vagy van mas is, amiben jobb, mint a Classic?


2018. aug. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, legalabbis ha jol remlik ugyanezek vannak nekunk es mas a fejuk es a gumicumi is
2018. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kompatibilis. Pár napja jártam így. Natural üvegünk volt, akartam hozzá pót cumifejet, csak lekaptam egyet gyorsan a polcról, aztán itthon vettem észre, hogy nem jó bele. A classic kisebb, mint a natural.
2018. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Akkor inkabb maradok a hagyomanyos uvegnel, azon legalabb mukodik a mam gumi is, ha azota nem valtoztattak meg. Tobb lehetosegt latok benne.

A naturalnak tetszik a formaja, mutatosabbb az uveg is, de attol felek, hogyha nem jon be a babanak, akkor vehetek komplett uj szettet egybol, nem lesz mivel probalkozni.

Sajnos biztos, hogy tapszeres baba lesz, mivel nincs tejmirigyem, szoptatni fizikalisan keptelen vagyok. Szoval vegulis a cumizavar miatt nem kell izgulnom, az nem indokolja a naturalt.


Azt tudjatok, hogy van-e meg mas elonye a hagyomanyos uveggel szemben?

2018. aug. 4. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ezért volt itthom 2 féle, nem szettet vettünk hanem 1-1 et mind a két tipusból, újszülöttet (120ml-s)

3500ft volt aztan jobban bevált a natural, de az első hónapnan jobban szerette a másikat. Így nem sajnálom hogy pád ezer elment. Azóta a nagy naturalt használjuk már, mi is jobban szeretjuk.

2018. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!