Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akik mikróban melegíti a...

Akik mikróban melegíti a vizet a tápszerhez, van valami praktikátok hogy lehetne eltalálni a megfelelő hőfokot?

Figyelt kérdés
Miután kikeverem a tápszert olyan sokáig tart még hűtögetni a hideg vízben, de hát valamennyire melegnek kell lennie hogy eltudjam keverni a tápszert.
2018. nov. 30. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kipróbálod hogy hány másodperc kell adott vízhez, utàna fejben szàmolsz. Mióta gyerekeim vannak a töltött káposzta melegítésekor is akaratlanul szàmolok.
2018. nov. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Egyszerűbb ha digi kijelzős mikród van. Akkor csak a csapvíz hőmérséklete változtat évszakonként pár mp-t. Pl: most -7 fokban picit több kell, hogy felmelegedjen 37-40-e.
2018. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitapasztaltam. Közepes teljesítményű digitális kijelzős mikrónk van. Az előző este forralt víz a kancsóban kihűl reggelre szobahőmérsékletűre. Jelenleg a 210 ml vizet 30 mp-re teszem be, hogy pont jó legyen.
2018. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamban szamolgatok :D egyszer próbáltam hogy csak 20ug számoltam el, nem volt jó lehetett volna melegebb is jó akkor 25ig,az már jó volt :) ki kell tapasztalni
2018. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!