Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba Ha sensitive mennyire...

Beba Ha sensitive mennyire segített a hasfájáson?

Figyelt kérdés

Milumil Komfort 1-et kezdtük el dirket hasfájás miatt használni.

De semmit sem ér..

Szinte állíthatom rosszabb lett a helyzet mióta a sima Ha startróo áttértünk erre.

Többet bukik szinte túrósat.

Ráadásul sokkal tömény ebben nehezebb rendesen elrázni.

Szinte mindig csomós marad.

Ráadásul eddig nem volt szorulásos erre a szorulásos babáknak való komfort miatt az lett...

Most viszont hogy hétvége van csak bemegyek a patikába vagy DMbe tudok venni neki tápszert.

De muszáj mert tarthatatlan a helyzet


2018. nov. 30. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Olvastam van akinek a beba vált be.

Mi eddig Milumil voltunk születésétől kezdve de csalódtam.

2018. nov. 30. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már épp hiányoltalak, két napja nem nazzoltál!
2018. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem az a kérdés amibe beleköthetsz te nagyon idiota
2018. nov. 30. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is iszonyat szorulást csinált a Beba Sensitiv.Nekünk a Lactogen Harmony vált be,szerintem próbáld ki,recept nélkül 2190 forint,gyógyszertárban lehet csak kapni.

2018. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Buriné ***** válasza:
Nekünk se volt jó semmi.De a Beba HA sensitiv mellé biogaia és espumisan csepp ez a kombó bevállt
2018. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!