Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ami bevált tápi az 400gramm...

Ami bevált tápi az 400gramm és 2000 Ft receptre. Ez havonta egy vagyon. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 20:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Pasika kiment már dolgozni külföldre? Pár napja még ez is baj volt, hogy menekülési vágya van, vagy mi a fene.

Kérdező neked orvos kellene sürgősen. El nem tudom képzelni, hogy valaki egyfolytában a saját életét teregeti ki egy fórumon, és nem kap észbe hogy ez gáz.

2018. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

Valaki betudná linkelni a kérdéseit? Imádom :)

Am meg tessék feliratni, parikában megrendelni.. én dolgozom a 6 hetes babám mellett, hogy fenn tudjuk tartani azt a színvonalat, mint előtte... Minek vállalsz gyereket, ha nem vagy tisztában az anyagi vonzataival? Nem akarsz szoptatni, mert neked fontos a melled? Akkor bizony tápszerezni kell.. Ja hogy a babának speciális igénye van, mert nem úgy megy ahogy elképzelted a fejedben? Hát, etetni muszáj.. ne aggódj 13.300 családiból kijön 6 doboz a többit meg összekuncsorogjátok, vagy tessék pénzzé tenni a Brendonos cuccokat :))

2018. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Az én fiam laktózérzékenység gyanúja miatt kapott laktózmentes tápszert, aminek 400 grammja 2400 forint volt. És laktózintolarenciára nincs támogatás.

Aztán kiderült, hogy nem laktózérzékeny csak úgy szimplán refluxos, na arra van támogatás.

2018. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
21%
6 hetes baba anyukája aki dolgozik ! Ezzel a hozzállással ami itt megy te minek válatál gyereket ? Ha nem birjátok eltartani csak úgy ha másra bízod, hát grat .Soha nem szoktam beleszólni ,de itt mindenki csak magát fényezi egymásnak meg mondjátok minek szültél.
2018. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 24-es, mondtam én, hogy másra bízom a gyermekem? Nem tudnám soha! Otthon dolgozom, home office-os vagyok, grafikus és webshop menedzserként dolgozom. Nem azért, mert nem tudnánk eltartani a gyereket, ha nem tenném, hanem a színvonal fenntartása érdekében, de én nem ide járok "nazzolni" :D, ezért senkinek nem fogom rákötni az orrára, hogy milyen igények fontosak a magánéletemben, mit szeretnék megadni a gyermekemnek. Úgyhogy máskor kérlek, ha nem olvasod el figyelmesen amit írok, inkább ne szólj hozzá.
2018. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
34%
en nem vagyok anyuka amikor voltam mas vilag volt (70 es evek) szoval csak ajuldozok hogy tenyleg hogyan tudjak egyesek megfizetni a gyerekkel jaro koltsegeket. Mit csinalnak azok a kiskeresetu szulok ahol egyszeruen NEM TELIK ra mert mondjuk szimpla munkasok es ketten kerestek 250 et most meg a mama otthon van a gyerekkel (esetleg van masik is). en nagyon regen nem elek Mo on, de a szamoktol egyszeruen ledobbenek, hiszen enni kell a gyereknek es a csaladnak is. Hogyan oldja meg ezt akinek nincs akkora bevetele hogy mondjuk 20 ezer ftot kifizessen a tapszerre? most itt nem a ciganyokra meg egyeb nepekre gondolok hanem tisztesseges de kiskeresetu emberekre akik eppen hogy a viz felett tudjak tartani a fejuket? van otthon valami szint ami felett adnak nekik ingyen tapszert vagy ilyesmit? tudom nagyon naiv kerdesek de az en idomben se az nem volt problema ha alberletbe szultunk se a tap vagy pelenka (akkor meg mosni kellett). ezert kerdem hogy hogyan oldjatok meg amikor egyseruen NEM TELIK VALAMIRE????
2018. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A családipótlékból meg az adókedvezményből ez több, mint 10-szer kijön. Nem értem a problémát...
2018. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

AZ ELŐZŐ VÁLASZHOZ FŰZNÉM.

NEM AKKOR KELLETT VOLNA GONDOLKODNI AMIKOR TERHES VOLT HANEM A MÁR TEHERBEESÉS ELŐTT.

2018. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!