Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nyaralni készülünk repülővel....

Nyaralni készülünk repülővel. Hogy oldjam meg a tápszeres etetést a gépen illetve a hotelben?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnék kérni. Gépen hogy lesz forró vizet? Korfura megyünk. Ott vegyek tápszert vagy vigyek? Hogy legyen a fertőtlenítés?

1 éves baba


2019. máj. 5. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Ott tápszert? Elég bátor ötlet. Honnan veszed hogy lesz olyan, mint amit eszik?

Nyaralás alatt kísérletezni nem a legjobb.


Egyébként 2 év alattinak korlátozás nélkül vihető fel étel, ital.

Viszel kisüveges babavizet és megmelegítteted.

De okosabb még a repülés előtt megetetni. 2 órát kibír egy 1 éves.

2019. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
Szerintem mindenképpen vigyél tàpszert. A reptéren vegyél mentes vizet, azt felengedik a gépre, és a stewardest kérd meg, h melegítse meg. Vagy kérdezz rà a légitàrsasàgnàl, h vigetsz- e föl a gépre 2 dl- es Baba tejitalt ( Nestlé), de ezt teszteld le először, hàtha nem us izlik neki.
2019. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

MIndenképpen vigyél amgaddal tápszert.

Forró vizet tudsz termoszban is vinni, de a gépen garantáltan tudnak vizet forralni.

2019. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Úgy látom a gépen akkor nem lesz gond ha szükséges.

Lehet kapni kész bekevert tápszert. Azt is feltudják vajon melegíteni a gépen?


2 hétre megyünk. Ezek szerint a legjobb ha a feladott bőrödbe berakok egy doboz tápszert. (Csak a súly miatt nem szerettem volna egy teljes dobozzal vinni)

És a nyaralás alatt csak kérjék forró vizet a hotelbe kávézókban éttermekben stb?

2019. máj. 5. 09:40
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

En tapszert mindenhova viszek annyit, amennyi kell, abbol, amit megszokott a gyerek.


Forro vizet termoszban vihetsz, de en csak frissen forralt vizet szoktam egy cumisuvegben vinni magammal melegentartoban es tiszta cumisuvegeket. Bent veszek mentes vizet es amikor kell, akkor keverek a forro es hideg vizbol pont jot, bele a por ( tapszeradagaloban tartok magamnal) es kesz.

Ilyenkor egybol kerek is ujabb forro vizet egy tiszta uvegbe, belerakom a melegentartoba es van a kovetkezo etetesre is mar, ha eljon az ideje.


A repulotereken barmelyik kavezoban, etteremben kerhetsz forralt vizet es a repulon is.

Rengeteget jovunk, megyunk, utazunk 3 gyerekkel, eddig soha nem volt ez a resze nehez.

Nem tudom hogy arulnak-e elore kesz tapszert, azt is lehet vinni, a biztonsagi ellenorzesnel bevizsgaljak, de atengedik. Sokan azt visznek, en is probaltam, de a legkisebb gyerek csak melegen fogadja el, de forro vizet kerni es azzal melegiteni uvegen keresztul sokaig tart es korulmenyes is nekem ugy, hogy kozben az ehes, nyugos gyereket is tartom. Ezert maradok a frissen melegre kevertnel.

De ha a te gyereked elfogadja melegites nelkul, skkor celszeru oda-visszautra valo adagot magaddal vinni abbol, a tobbi idore pedig a por alaput.

2019. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Egyrészt azért egy egy éves gyerek már kibír két órátrepülön tápszer nélkül, nem újszülött.

De ha annyira akarsz vinni akkor meg veszel szénsavmentes ásványvizet a reptéren biztonsági ellenőrzés után, vagy viszel a cumisüvegében, a vizet ezt átengedik az ellenőrzésen csak átvizsgálják.

2019. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Most latom hogy irtal.

A nyaralas alatt kerhetsz barhol, ahogy irtad.

De mennyi idos a gyereked, hanyszor eszik tapszert egy nap?

Ha sokszor eszik, akkor kenyelmesebb, ha viszel termoszt es akkor csak napjaban egyszer kell kerni forro vizet, a szobatokban barmikor csinalsz neki enni.

2019. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Jah, egy eves a gyerek. Akkor gondolom mar nem sok tapszer fogy es mast is eszik. Akkor egyaltalan ne aggodj, nyilvan nem eszik 3 orankent mar tapszert es mast is adhatsz neki akar...
2019. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Bakker, egy repülőn melegítenek neked vizet, de ez egy két órás út. Ennyit nap mint nap kimozdul az ember a gyerekkel, mégse nyüszög, mi lesz az evéssel.
2019. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Először is nem cirkuszolok...tippeket kértem Te életképtelen. Jah nem 2 óra az út mert nem Magyarorszagról repülünk. ..

A normális válaszokat nagyon köszönöm. Nem eszik még nagy adagokat és minden evés után még mindig elfogad vagy 60-90 mili tápszert is.

A legjobbnak azt tűnik ,hígy vigyünk egy termoszt és reggel kérünk forró vizet és az egész lesz a napra

Köszönöm a segítő válaszokat

2019. máj. 5. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!